Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Superenduro: Mistrzostwa Świata startują w sobotę w Polsce

Mistrzostwa Świata Superantoro rozpoczynają się ponownie w sobotni wieczór w Łodzi. Pierwsze zawody, w których obrońca tytułu Billy Bolt zmierzy się z lokalnym mistrzem Daddym Plasucciakiem, amerykańskimi mistrzami Cody Webbem i Coltonem Hackerem, wicemistrzem serca enduro Manuelem Lettenfichlerem i wszechobecnym Johnnym Walkerem.

To ojczyzna Taddy’ego BŁAZUSIAKA witająca początek sezonu. Działki, położone 135 km na południowy zachód od Warszawy, są domem polskiego superbohatera. Kocioł poświęcony w całości „TADDYemu” powinien wieczorem powitać 10 000 fanów. Podekscytowanie polskich kibiców powinno wstrząsnąć parkietem areny Atlasu.

Po półtorarocznym zakazie w podstawowej dywizji znajdują się wszyscy gracze, którzy zdobyli jej „prestiż”. Niektórzy odeszli, inni powrócili, ale klasa porównawcza jest pełna potwierdzeń, że na cały sezon uwzględniono tuzin elitarnych kierowców. Na torze od startu w Polsce rywalizować będzie 4 byłych mistrzów świata. Miejscowy bohater, Tatuś Plasucciak (Pol-Gas) może zmienił swojego wierzchowca, ale nadal nie stracił panowania nad sobą. Wicemistrz 2020 za 18 punktów, Polak jest spragniony zemsty. Sześciokrotny mistrz świata na pewno będzie musiał się zmierzyć Billy Bolt (GB-Husqvarna), Anglik stawia swój tytuł na szali, nadal wygląda bardzo ostro i technicznie. Brytyjski mistrz świata Heart Enduro z 2021 r. wygląda jak logiczny spadkobierca własnej korony. Ale strzeż się „Pan Bolt„W tym roku będzie wielu, którzy będą chcieli wycofać ten tytuł.

Amerykanie w SuperEnduro zaczną z większą inspiracją niż kiedykolwiek wcześniej Cody Web (USA-Sherco). Mistrz 2018 chce odzyskać koronę, której od dawna mu odmawiano. Pochodzący z Kalifornii, którego nie ma w 2020 roku, marzy o tym, by jego nowe kolory Sherko zabłysły na najgorętszej arenie Mistrzostw Świata. Potrójny Mistrz, Colton Hacker (USA-Husqvarna), Powinien być na początku sezonu. Bez wątpienia inni Kalifornijczycy byliby szczęśliwi, gdyby przyszli i krzyczeli Billy Bolt Na własnej ziemi. Nie powinniśmy rządzić Johnny Walker (GPR-Beta) Chcąc wygrać swój pierwszy Puchar Świata, Wielka Brytania ma zdolność oddawania dobrych strzałów i powinna odegrać swoją rolę w tym sezonie. Nie można zapomnieć o Mistrzu Świata Juniorów 2016 Ręczny porucznik (DEU – KTM), Aby zdyscyplinować ponownie po 3 latach nieobecności. Największy konkurent Gwóźdź W Sercu Enduro, Ręce Dołącz do walki o tytuł…

READ  Herald Toys Aurelian Martinez opisuje swoją podróż do Polski po tym, jak utknęli z żoną na Ukrainie

Do tych niezbędnych kadr musimy dodać kilku obcych, którzy mogą zakłócić szachownicę moralności. Oczywiście myślimy o Hiszpanach Pol TARRÈS (Yamaha) Będzie bardzo podekscytowany podpisaniem swojego pierwszego sukcesu w SuperEnduro. Trzeba oglądać z dużym zainteresowaniem Tim Appol (niemiecki beta) Miał dobry sezon w endokrynologii po drugiej stronie Atlantyku. Niemiec znajdzie swojego byłego najlepszego przeciwnika w dywizji juniorów Will Hor (przypadek georadarowy) Kto chce tej zimy pójść o krok dalej. Obaj chłopcy będą ciężko poradzić sobie z utalentowanymi pilotami Diego Herrera (CHI-TM). Niezbędne jest również uważne monitorowanie cennego wprowadzenia odchodzącego mistrza Europy. Magnus Thor (SWE-Husqvarna).

Kierowcy w kategorii juniorów będą oczywiście pochodzić ze wszystkich GP. Programów tej klasy nie trzeba już zazdrościć klasie podstawowej. Juniorzy z roku na rok są coraz szybsi. Po udanym sezonie outdoorowym (10 miejsce w ogólnej klasyfikacji), Dominik OLSZOWY (POL-Gaz) Jedna z najbardziej ulubionych w tym sezonie. Zmierzy się z twardą konkurencją u steru Leon Hendzell (GER-GasGas), Harry Edmundson (GPR-Fantic) I Don Mundal (GPR-Beta). Fabian Bairod (FRA-Husqvarna), Norbert ZSIGOVITS (gaz H-gaz) Próba połączenia odpowiednich wagonów z rundy startowej Wiele. Tom Rycerz (GPR-DM) W pierwszym kroku należy unikać cierpienia.

Mistrzostwa Europy odbędą się niemal we wszystkich rundach sezonu. Europa jest prekursorem mistrzostw juniorów i mistrzostw świata. Utalentowani piloci zataczają się tam i proszą tylko o wyklucie się na oczach wszystkich. To wyjątkowa okazja, aby kierowcy zostali zauważeni przez marki lub duże zespoły. W 2022 roku konieczne jest monitorowanie wyników Sony Gokia (ITA-TM), Grosscourse Kargul (PL – Husqvarna), Aurélien ADDESSO (FRA – Sherco), Oskar KACZMARCZYK (PL – Case Case), Alessandro AZZALINI (ITA – எரிவாயு வாயு) Lub Marcel Nauczyciel (DEU – KTM).

Bastian Blanchard, Sponsor Mistrzostw Świata SuperEnduro Z zadowoleniem przyjmuje powrót zawodników na stadiony na całym świecie: ” To w końcu satysfakcja dla wszystkich organizatorów pokazów. Wiemy, jak trudno jest założyć takie imprezy Mistrzostwa Świata FIM SuperEnduro. Cieszymy się, że możemy zachęcić publiczność i naszych fanów do przyjścia i promowania naszych pilotów, zgodnie z normami zdrowotnymi ustalonymi przez władze lokalne. Naszym celem w tym roku jest zrobienie wszystkiego, co w naszej mocy, aby wszystkie poziomy były cicho konkurencyjne. Dlatego już zdecydowaliśmy o przełożeniu dwóch wyścigów zaplanowanych dla Rizy w Niemczech i jesteśmy bardzo świadomi sytuacji w Izraelu i podejmiemy niezbędne decyzje, jeśli będzie to skuteczne. Teraz mam tylko jedno do powiedzenia w siodle, możemy jechać na wyścig*(*tor).ja

READ  Euro: Hot stroke dla Hiszpanii, geniusz Schick

Śledź na żywo https://mcsextreme.tv/, 18:00 (czasu lokalnego).

Zmodyfikowany kalendarz 2022

4 grudnia 2021: Polska (Części)
20 stycznia 2022: Izrael (Jerozolima)
5 lutego: Węgry (Budapeszt)
19 marca: Niemcy (Raisa)
20 marca: Niemcy (Raisa)

Wideo: Najlepsze wydarzenie, jakie kiedykolwiek odbyło się w Budapeszcie w lutym 2020 r.

Wideo: Johnny Walker na treningu z Billym Boltem, Mani Lieutenfichlerem i Josephem Garcia