Superenduro: Billy Bolt wygrywa w Pologne

Billy Bolt wygrywa pierwszą rundę Superintendo World Championships w Łodzi. W kategorii Prestige oficer Husqvarny wyprzedza Manuela Lieutenfichlera i Coltona Hackera. Francuz Fabian Poirot zajął 4 miejsce w dywizji juniorów, a Aurelian Adesso zajął 2 miejsce w dywizji europejskiej.

– Billy Bolt nie przyjechał do Polski, żeby robić ekstra. Aktualny mistrz świata bardzo dobrze czuł się na polskim torze w centrum łódzkiego Atlasu. Najlepszy czas ostatniej sesji treningowej był wtedy sobotni wieczór, kiedy zaszokował mecz, pokonując kontrowersyjne trzy biegi. Jego ogromna pewność siebie i sukcesy w prowadzeniu dały mu zdecydowaną przewagę nad torem w najtrudniejszych miejscach.

– Ze swojej strony, Manuel Lieutenfichler (D-KDM) zanotował wspaniały powrót z dwoma 2. miejscami w rundach 1 i 2 w Superhero. W sumie plasuje on Amerykanina Coltona Hackera (HVA) na 2. i 3. miejscu w rundzie. Un hacker nie jest łatwiejszy niż Billy Bolt, ale obiecał wrócić na drugie wydarzenie w Izraelu w styczniu przyszłego roku (jeśli pozwolą na to warunki zdrowotne…).

-Johnny Walker (Beta) i Daddy Plasziak (Gas) zajęli pierwsze 5 miejsc, zwłaszcza Anglicy zdobyli dwa 3 miejsca, podczas gdy jego polski przeciwnik utrzymywał tłum w gotowości pomimo licznych upadków przez cały wieczór.

W juniorach Francuz Fabian Poyrod zajął czwarte miejsce, zdobywając zaledwie 1 punkt od podium. © FIM

-Jaki rodzaj Jr.Dominic OLSZOWY (GasGas) stworzył idealną kopię dla własnej rasy. Polak wygrał wszystkie trzy finały ligi juniorów. Wyprzedza Niemców Leona Hendzel (sprawa gazowa) i Milana Schmuzera (sprawa gazowa). Nieuchronnie utrzymamy 4. miejsce Francuza Fabiana Bayrota (HVA) podpisującego platformę w trzeciej rundzie, poprawiając prędkość z rundy na rundę. Wyprzedza bystrych pilotów, takich jak Dan Mundel (GB-Beta) i Harry Edmundson (GB-Fontic).

-Jaki rodzaj Europa (Tu kierowcy grają tylko dwa wyścigi zamiast trzech), Aurelian Addisso (Sherko) zajął drugie miejsce nad Włochem Sonny Kokią (Riju).

Billy Bolt zajmuje pierwsze miejsce przed Manuelem Lieutenepichlerem i Coltonem Hackerem. © FIM

Powiedział

READ  Liga Narodów: Belgia pokonała Walię (1-1), Holandia pokonała Polskę (2-2)

Billy Bolt (GPR-Husqvarna): Najbardziej niesamowite było to, że na początku tygodnia byłem trochę zardzewiały. Jechałem w poniedziałek i miałem dziwne przeczucia. Na szczęście tego wieczoru wszystko wróciło do normy i mogłem jechać z dobrą prędkością. Jestem pewien, że mogę mieć dobry sezon. Bardzo się cieszę, że udało mi się zwiększyć tempo przez cały wieczór i widzę wiele pozytywów po tym starcie.ja

Porucznik ręczny (GER-KTM): Cieszę się, że wróciłeś do SuperEnduro i nie będę tego przed Tobą ukrywał, jestem pod wrażeniem mojego występu. Cieszę się, że mogłem walczyć na czele z Billym i Coltonem. Pod moją nieobecność jedno jest pewne, poprawił się poziom SuperEnduro. Nie mogę się doczekać kolejnej rundy, aby potwierdzić tak dobrą formę i ten dobry wynik.ja

Colton Hacker (USA-Husqvarna): Będę z wami szczerze, nigdy nie sądziłem, że wrócę do SuperEnduro, ale gdy telefon wrócił, postanowiłem do nich wkrótce dołączyć. Jestem zadowolony ze swojej decyzji. Tak bardzo cierpiałem z powodu jet lagu, że całkowicie zrujnowało to mój dzisiejszy start. Ale nadrobiłem to. Cieszę się, że grałem przeciwko Billy’emu. Trzeba dokonać pewnych zmian i spotkamy się w Izraelu.ja

Fabian Bairod: ja Rano kwalifikuję się z 4. czasem, a po południu podpisuję 2. czas w treningu Chrono, który wyznacza miejsce fazy. W pierwszym biegu skończyłem na 3 miejscu, popełniłem dużo kraks i drobnych błędów, więc skończyłem na 6… W drugim biegu skończyłem na 4 miejscu z odwrotnym startem (startowałem w 2 rzędzie). W trzeciej i ostatniej rundzie jechałem bardziej płynnie i czysto i zająłem trzecie miejsce. Ostateczny rezultat skończyłem ze sceny o godzinie 16:00 do 13:00! Moim celem było stworzenie sceny i już 2 lata temu ukończyłem 2 miejsce 4 razy w Super Enduro (przed chorobą Kovita). Ale w tym roku poziom juniorów jest tak wysoki, że sprawy idą tak ciężko, że widać to w testach czasowych pierwszej piątki juniorów. Byłby w pierwszej dziesiątce na cześć. ”.

READ  Polska i Meksyk remisują bez zwycięstwa (0-0)