Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

STALKER 2: Wznowienie prac rozwojowych, oczekiwane wydanie na Xbox Series X | S i PC | Xbox One

To dobra wiadomość dla tworzenia gier prześladowca 2 Zdarza się nam dzisiaj. Podczas gdy podejrzenia krążyły z powodu wojny na Ukrainie, rozwój FPS został wznowiony dobrze, a jego premiera na Xbox Series X została zachowana | S i PC dobrze.

STALKER 2 jest bardziej żywy niż kiedykolwiek, ale czekamy na potwierdzenie daty premiery

Twórcy GSC Game World potwierdzają, że rozwój prześladowca 2 Kontynuuję. Odpowiedź została udzielona graczowi, który odbierał wiadomości o drużynie i warunki pracy.

Inwazja Rosji na Ukrainę na początku roku zmusiła deweloperów do ogłoszenia Komentarz dotyczący rozwoju gry ostatni marzec.

Teraz staramy się pomóc naszym pracownikom i ich rodzinom przetrwać. Ewolucja gry odeszła na bok. Ale na pewno będziemy kontynuować. po zwycięstwie. »

Tak więc wznowienie rozwoju jest bardzo dobrą wiadomością, ponieważ oznacza, że ​​programiści mają teraz bezpieczniejsze miejsce do pracy w warunkach, które na to pozwalają. Pozostaje teraz dla wiadomości z gry, dlaczego nie w trakcie Czerwcowa konferencja Xbox i Bethesda.

Na marginesie smutnych wydarzeń na Ukrainie dowiedzieliśmy się w marcu, że twórcy zmienili nazwę gry na „STALKER 2: Heart of Czarnobyl”, aby odzwierciedlić ukraińską pisownię Czarnobyla, a nie rosyjską.

Według najnowszych wiadomości, STALKER 2 ma zostać wydany 8 grudnia 2022 na Xbox Series X | S i PC, ale tytuł może w końcu pojawić się na początku 2023 roku. Tytuł będzie dostępny w dniu premiery w Xbox Game Pass i gry komputerowe zręcznościowe.

READ  Amazon łamie ceny, oto już 10 ofert bezkonkurencyjnych