Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Stacja” na Canal+ niestety nie przekonała fanów serialu „H”.

„Stacja” na Canal+ niestety nie przekonała fanów serialu „H”.

Kanał + Serial „Terminal” na Canal+ nie przekonał widzów „H”.

Kanał +

Serial „Terminal” na Canal+ nie przekonał widzów „H”.

Telewizor – blady egzemplarz. Tak myśleli fani serialu. H, Jest emitowany w telewizji od ponad 20 lat, po pierwszych dwóch odcinkach nowego serialu komediowego Jamela Debbouze’a pt. Salonik Poniedziałek, 22 kwietnia, w Canal+.

Na tej samej koncepcji H Co wydarzyło się w szpitalu Salonik Wprowadza widzów w codzienne życie pracowników lotniska: pilotów, stewardów, stewardów, agentów ochrony i menadżerów zespołów, którzy na co dzień pracują ramię w ramię. Wszystko z udziałem gwiazdorskich aktorów i komików: Ramseya Bedii, Tristana Lupina i Berangera MacNeice’a.

Jednak żarty często kończyły się niepowodzeniem, ku wielkiemu żalowi jej fanów H. „Miało być równie dobrze H., stacja ????!!! »pyta użytkownik, jak widać poniżej. „Nie porównuj tego ponownie do H.”dodaje kolejny.

Odnotowano nieobecność Erica Goodora

Niektórzy nie opanowali jego słów i po prostu trafili na nową produkcję Jamala Debbouze’a „godny pożałowania” I „Całkowicie zepsuty”.

Widzowie nieprzekonani propozycją uznali, że nagrany śmiech – format serialu został zaktualizowany przez Jamela Debbouze – nie działa i jest całkowicie przestarzały. Wreszcie inni zauważyli zniknięcie czołowego komika: Erica Goodora, przyjaciela obecnego w filmie Ramseya Bedii. H.

H Istniał przez cztery sezony i wyemitował 71 odcinków w latach 1998-2002. W tym momencie trudno sobie wyobrazić tak świetlaną przyszłość dla Salonik.

Zobacz także na HuffPost :