Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„C to you”: Ofiara „udaru cieplnego”, Ann Elizabeth Lemoine, opuszcza powietrze na kilka minut

„C to you”: Ofiara „udaru cieplnego”, Ann Elizabeth Lemoine, opuszcza powietrze na kilka minut

Prezes Banku Francji François Villeroy de Galhau udzielił w jednym z nich kilku wywiadów w poniedziałkowy wieczór w France 5. Odpowiadając na pytania Anne-Elisabeth Lemoyne, prezenterka programu „C à you” musiała wyjść kraj. Ustaw na kilka minut. Pozostała niewidoczna na antenie przez około piętnaście minut, po czym wróciła na swoje miejsce i obiektyw aparatu około 19:35.

Przeprosiła bezpośrednio swojego rozmówcę. Tymczasem prezes Banku Francji odpowiadał na pytania Patricka Cohena, który przejął obowiązki prowadzącego, oraz innych dziennikarzy i felietonistów obecnych przy stole.

– Wygląda na to, że nie jestem jedyny.

„Proszę o wybaczenie, panie gubernatorze” – powiedziała Anne Elizabeth Lemoine, siadając ponownie. Miałem mały udar cieplny. Ale zabłysnąłem za kulisami. I zdaje się, że nie jestem jedyna…” Pomimo tego dyskomfortu prezenterka od razu wpadła w idealne przejście, by zaprezentować felieton Lorrain Sénéchal, która towarzyszyła jej na planie „C à vous” przed rozpoczęciem tematu. .. do nagrań na żywo upału i dyskomfortu indyjskiego prezentera.

„Widzisz, jak dobrze sobie radzimy 5 z 5 (nazwa sekcji prezentacji), „W wiadomościach natychmiast odbiła się szerokim echem” – powiedziała Lauren Senechal. Szansa na życie.

READ  Dokument RTL – Sprawa Gerarda Millera: „Masował mnie, zostały mi tylko majtki” – zeznaje jedna z ofiar