Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Square Enix ujawnia Harvestellę, między RPG a symulacją życia, zapowiedziana 4 listopada – Aktualności

Square Enix ujawnia Harvestellę, między RPG a symulacją życia, zapowiedziana 4 listopada – Aktualności

Tak jak nasz świat, świat przyciąć Przeplatana sekwencją czterech pór roku. Każdy z nich jest również powiązany z kryształem i nazywa się je Lumicycles. Ale z roku na rok kryształy stawały się coraz bardziej niestabilne, aż narodził się piąty cykl orbity Lumic, Quietus, pora śmierci, podczas której wszystkie kultury zanikają, a mieszkańcy całej planety muszą zostać dotknięci. Pewnego dnia tajemnicza dziewczyna, która twierdzi, że pochodzi z przyszłości, spotyka naszą postać i oferuje pomoc w rzuceniu światła na naturę Quietusa, aby powstrzymać jej rozwój.

Jak spodziewałem się po przeczytaniu streszczenia fabuły gry, przyciąć Zaprosi nas, sezon po sezonie, abyśmy sadzili pola i wykorzystywali nasze plony do gotowania i robienia rzeczy, między dwoma wypadami do lochów. Tytuł położy też nacisk na rozwój naszych relacji z innymi mieszkańcami. Pod względem RPG gra prezentuje się raczej klasycznie, z walką turową oraz możliwością wyprowadzania grupowych ataków, a nawet różnych klas postaci za pomocą własnej broni i umiejętności. Mapa świata obiecuje ewoluować wraz z porami roku, a jej prezentacja retro powinna wzbudzić ciekawość fanów j-RPG z przeszłości.

Krótko mówiąc, hybrydowa propozycja, która wydaje się nie zmieniać naszych przyzwyczajeń, ale aby dotrzeć do jej sedna, będziesz musiał poczekać do 4 listopada. Zamówienia w przedsprzedaży są już otwarte na PC przez Steam, a na wersję dla Switcha będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

READ  TikTok umożliwia dziesięciominutowe filmy