Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

10-sekundowa szczoteczka Y-Brush za mniej niż 100 euro

Letnie wyprzedaże 2022 są tutaj i Szczotka Y Wyciągnięty ze wszystkich stacji! Y-Brush to francuski startup uznany w dziedzinie higieny jamy ustnej. Być może oglądałeś już tę szczoteczkę przez 10 sekund w pierwszym sezonie „Kto chce być moim partnerem”. tego lata, Uzyskaj rabaty do -50%.

Skorzystaj z wyprzedaży Y-Brush

Y-Brush: rabaty do -50% na letnie wyprzedaże

Y-Brush działa jak zwykła szczoteczka do zębów, ale czyści zęby pojedynczo, zamiast szczotkować je pojedynczo. W ten sposób ta szczoteczka może osiągnąć perfekcyjne szczotkowanie w zaledwie 10 sekund. To jest produkt Opracowany we Francji, z zespołem francuskich dentystów (nawet jedyna na rynku elektryczna szczoteczka do zębów wyprodukowana we Francji). Ponadto jego skuteczność została potwierdzona niezależnym badaniem klinicznym, a liczne badania przeprowadzono również in vitro (in vitro) oraz in vivo (z prawdziwymi ludźmi).

Opracowana w ścisłej współpracy z dentystami od ponad 4 lat technologia Y-Brush odtwarza prawidłowy gest (technika basu) i wykorzystuje wibracje dźwięku. Być może widziałeś już tę szczoteczkę w kształcie litery Y w modelach TF1, BFMTV, M6 lub France 2.

© Y-szczotka

Na czas trwania wyprzedaży Y-Brush oferuje jej letni pakiet Za 99,99 € zamiast 162,96 €. Od jutra czerwca do 19 lipca możesz skorzystać z pakietu NylonMed 89,99 € zamiast 132,98 € A od 6 lipca pakiet dla dzieci został przekazany za 79,99 € zamiast 135,97 €. Przy tak ciekawej sprzedaży nie powinieneś zadawać zbyt wielu pytań. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o działaniu szczoteczki Y-Brush, jest to proste: jest jak klasyczna elektryczna szczoteczka do zębów z rączką i pojedynczą szczoteczką z nylonowymi włóknami i wibracjami odpowiadającymi za ruch szczoteczki.

Skorzystaj z wyprzedaży Y-Brush

Możesz umyć zęby w 10 sekund

Jedyna (ważna) różnica: szczoteczka ma kształt litery Y i jednocześnie czyści wszystkie zęby w tym samym łuku. Przechodzimy więc z 2 minut do 10 sekund, 5 na łuk, bez utraty wydajności w porównaniu ze standardową szczotką. Powinieneś wiedzieć, że większość Francuzów Na myciu zębów spędzają średnio tylko 43 sekundy. Dzięki temu Y-Brush może pomóc Ci zaoszczędzić czas podczas szczotkowania wysokiej jakości. Ta szczoteczka do zębów jest dostępna w sklepach Fnac, Darty, Boulanger, Rue du commerce i Amazon.

READ  Co wiadomo o chmurze gruzu, która zmusiła astronautów Międzynarodowej Stacji Kosmicznej do schronienia się na ich statkach?

Oprócz różnych pakietów zniżkowych możesz Skorzystaj ze sprzedaży wielu produktów : końcówka pędzla na -15% z kodem YB15, pasta do zębów w tubce -15% o tym samym kodzie, a także opakowanie pasty do żucia, która również ma -15% zawsze o tym samym kodzie. Teraz twoja kolej!

Co musisz wiedzieć o naszych dobrych planach

Treść ta jest dostarczana przez ekspertów z Presse-citron.
Redakcja nie brała udziału w jej śledztwie. Ten post prawdopodobnie będzie zawierał link partnerski: e-sprzedawca może wtedy zapłacić nam prowizję (dla Ciebie nic się nie zmienia). Ceny wymienione w tym artykule mogą ulec zmianie.