Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Metroid Prime Remaster ukaże się w 2022 roku, mówi Jeff Grubb – GameSpot

Na szczęście dziennikarz, który jest przyzwyczajony do łopaty, właśnie to zrobił ujawnianie się To GiantBomb jest gotowe namalować zremasterowaną wersję Metroid Prime na czas, by uczcić 20. rocznicę kultowego GameCube, a konkretnie w listopadzie tego roku.

Mimo to, według Jeff Group, Nintendo ukończyło także ostateczne wersje Metroid Prime 2: Echoes i Metroid Prime 3: Corruption, ale te odcinki będą dystrybuowane osobno i niekoniecznie w tym samym czasie, co pierwszy. Metroid Prime. W dodatku ten ostatni mógł być przedmiotem bardziej ambitnego traktowania niż jego dwaj następcy.

Pamiętajcie, że seria wymyślona przez Yoshio Sakamoto świetnie powróciła w zeszłym roku dzięki Metroid Dread firmy MercurySteam, ale tutaj mówimy o stronie FPS/3D przygód Samusa. 20 lat później, Metroid Prime Pozostaje jedną z najbardziej zapadających w pamięć, najbardziej ekscytujących i wciągających gier GameCube. Sprzedał 2,84 miliona egzemplarzy i jest również jednym z największych komercyjnych sukcesów platformy.

Gdyby to była plotka zremasterowana z Metroid Prime Nie nowy, Jeff Group wydaje się być pewien swoich źródeł, a czas wydaje się idealny dla Nintendo, które mogłoby użyć tego wkładu, aby (częściowo, eh) nadrobić opóźnienie w sequelu The Legend of Zelda: Breath of the Wild wiosną 2023 roku. Dodatkowo wyróżnia się Metroid Prime A jego sequele na Switchu wydają się oczywiste, zanim Retro Studios przedstawi Metroid Prime 4, który został (znacznie) ogłoszony bardzo wcześnie w czerwcu 2017 roku.

READ  Oto 10 ofert od MADNESS, Amazon i Cdiscount obniżyło ceny 🔥