Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sparta Praga (3-0): Bush chwali występ Al-Shugairiego

(Zdjęcie: Andy Buchanan/Paul/AFP)

W dziesiątym meczu ze Spartą Praga Xherdan Shaqiri rozegrał przeciętny mecz, nawet jeśli mógł być decydujący. A na koniec spotkania Peter Boss pogratulował Szwajcarowi.

Po raz pierwszy w koszulce Lyonu, xherdan Shaqiri Ewoluował do nr 10. Stacjonujący z tyłu Islam Solejmani |Szwajcarzy zagrali mieszany występ przeciwko Sparcie Praga (3:0). Zamiast tego dobrze wszedł do meczu, nie otwierając wyniku w siódmej minucie, zanim zapewnił wspaniałe otwarcie dla algierskiego napastnika.

Na nieszczęście dla zawodnika Nati nie był decydujący, zwłaszcza w 87. minucie i zniknął w trakcie meczu. Z drugiej strony, Hossam Al-Awar Przychodzili do jego okolicy dość często, co mogło go zdenerwować. Coraz więcej nieścisłości, tak naprawdę brakuje im siły do ​​robienia różnic.

„Jestem zadowolony z tego, jak wygląda i działa” szef

Jednak z jednej strony ta sytuacja z pewnością mu bardziej odpowiada. Piotr Szef Po spotkaniu wolał być chwalony za swój występ. „Shaq jest bardzo dobrym piłkarzem. Już wiedziałem. Już to widzieliśmy. Jest wyjątkowy na małych przestrzeniach, a piłka, którą oddał Solejmaniemu w pierwszej połowie, jest tego najlepszym przykładem, Potwierdzony. Pokazuje jego jakość. Byłem na trybunach, myślałem, że odda piłkę. Jestem zadowolony z jego wyglądu i wydajności”.

READ  Angers: gorąca reakcja Claude'a Boyle'a na jego przyszłość