Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Śmierć w wieku zaledwie 45 lat: żałoba ponownie ogarnia brytyjską rodzinę królewską

Śmierć w wieku zaledwie 45 lat: żałoba ponownie ogarnia brytyjską rodzinę królewską

Podstawowy
Lady Gabriella Windsor, kuzynka króla Karola III, straciła męża w wieku zaledwie 45 lat. Karol III i Camilla składają mu hołd.

Zaskoczenie w Wielkiej Brytanii. Po ogłoszeniu, że u króla Karola III zdiagnozowano nowotwór, a Kate Middleton trafiła do szpitala i przeszła długą rehabilitację, do brytyjskiej rodziny królewskiej dotarła kolejna zła wiadomość: śmierć Thomasa Kingstona. Miał zaledwie 45 lat.

Thomas Kingston był mężem Lady Gabrielli Windsor, kuzynki Karola III. Był kiedyś towarzyszem Pippy Middleton, siostry Kate, która wywołała spore zamieszanie na ślubie Kate i Williama.

Angielska prasa ujawniła we wtorek wieczorem, że nieprzytomne ciało Thomasa Kingstona znaleziono w jego domu w Gloucestershire wieczorem w niedzielę 25 lutego. Strażacy zostali zaalarmowani, ale mimo ich szybkiej interwencji zauważyli jedynie śmierć Thomasa Kingstona. słońce „Śmierć nie jest uważana za podejrzaną” – stwierdza.

Camilla, król Karol III, Lady Gabriella Kingston i Thomas Kingston w Anglii, 24 czerwca 2023 r.
Zdjęcia Maxa BBB

Rodzina wydała oświadczenie po śmierci: „Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci Thomasa Kingstona, naszego ukochanego męża, syna i brata. Tom był wyjątkowym człowiekiem, który poprawił życie wszystkich, którzy go znali. Jego śmierć jest to prawdziwy szok dla całej rodziny i prosimy o szacunek i uznanie w czasie żałoby”.

Król Karol III i Camilla odpowiedzieli, „przesyłając życzliwe myśli Gabrielli i całej rodzinie Kingston”. Para królewska była obecna na ślubie Gabrielli Windsor i Thomasa Kingstona w maju 2019 r., podobnie jak królowa Elżbieta i książę Filip.

READ  kino. Wojna i feminizm w czasach Solothurn.