Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Koh Lanta 2024: Nieuzasadniony gest kandydata spoza kamery i skandal w obozie!

Koh Lanta 2024: Nieuzasadniony gest kandydata spoza kamery i skandal w obozie!

Napisane przez Lailę Musabah

| Redaktor

W telewizji nic przed tym nie umknie: od programów rozrywkowych, takich jak Top Chef czy Koh-Lanta, po poważniejsze programy, takie jak wiadomości telewizyjne czy programy debatujące. Krótko mówiąc, wszystko co związane z małym ekranem i multimediami to jego domena.

Piorun na Koh Lanta, Odporni Łowcy. Podczas emisji trzeciego odcinka we wtorek, 27 lutego 2024 r., nadchodząca rewelacja ujawniła wszystko. W rzeczywistości w jednym z zespołów jeden z poszukiwaczy przygód rzekomo zachował się „niesprawiedliwie”. Wystarczy zaszokować jego towarzyszy!

Koh Lanta 2024: Nieuzasadniony gest kandydata spoza kamery i skandal w obozie!

Reszta po ogłoszeniu

W środku mnóstwo niespodzianek Koh Lanta, Odporni Łowcy ! W odcinku, który został wyemitowany dzisiaj, we wtorek, 27 lutego 2024 r., drużyna czerwonych wygrała mecz rewanżowy dzięki występowi sportowca Ricky'ego. Poszukiwacze przygód byli zaskoczeni, gdy Denis Brugniart ogłosił bezpośrednią eliminację, przez co Natalie opuściła drużynę żółtych z płaczem. Po tym smutnym odejściu Al-Kadasi zrobił wszystko, co w jego mocy, aby wygrać test na immunitecie i tym samym uniknąć soboru. I to była porażka. Tak naprawdę to ponownie zwyciężyli The Reds. Choć żadnemu z plemienia Matukad nie zagraża niebezpieczeństwo, w obozie wybucha skandal!

Koh Lanta 2024: W Czerwonym Obozie wybucha skandal

W zeszłym tygodniu Czerwoni uczestniczyli w swojej pierwszej naradzie. Tym samym musieli wyeliminować jednego z poszukiwaczy przygód ze swojej drużyny. Przy ośmiu głosach przeciwko niej Alicia została wyeliminowana. Jednak trzech z nich głosowało przeciwko Jolie. Alicja powiedziała sobieByłem zszokowany„Z sytuacji i jej zdrady przez sojuszniczki Cecile i Emily. Jednak nie była podejrzliwa w stosunku do tego, co wydarzyło się kilka godzin przed wyjazdem do rady… podczas gdy Ricky znalazł dowody (ówczesny kołnierz immunitetu) podczas reszty gry „Sprawa rozwiązuje języki”.Emily zajrzała do torby Alicii, żeby sprawdzić, czy ma naszyjnik. To nie jest uczciwa gra„Julie mówi do Misy podczas spaceru po filipińskiej dżungli!

READ  ᑕ❶ᑐ Cristiano Ronaldo, nowe gwiazdy, trenerzy i „luksusowe” nieobecności: 8 rzeczy, na które należy uważać w eliminacjach do Mistrzostw Europy

Koh Lanta 2024: Przeglądanie cudzej torby: „To nie w porządku”

To nie wszystko. Jednak według Julie Emily zapewniłaby, że gdyby znalazła naszyjnik w torbie Alicii, miałaby „Zanurkował„. Gest, który nie przechodzi obok. Jolie przyznaje, że akceptuje strategię, która jest integralną częścią przygody, ale „to nie jest prawda„. Misa również była zszokowana, gdy usłyszała tę wiadomość. I nie jest jedyny. Riki jest zaskoczony i planuje włożyć kilka rzeczy do swojej torby. Sposób, w jaki mógłby dowiedzieć się, czy ktoś tego dotknął. Ponieważ jego wisiorek immunitetu był ważny przed zjazdem to tajemnica, wszyscy wiedzą, że miał dowód, ale nikt nie wie, że już go znalazł!

Reszta po ogłoszeniu

Reszta po ogłoszeniu