Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ben Affleck i Jennifer Lopez potwierdzają powód rozstania w 2003 roku

Ben Affleck i Jennifer Lopez potwierdzają powód rozstania w 2003 roku

Zrzut ekranu Prime Video Ben Affleck i Jennifer Lopez wystąpią w „Najwspanialszej historii miłosnej, której nigdy nie opowiedziano” w Prime Video.

Zrzut ekranu Prime Video

Ben Affleck i Jennifer Lopez wystąpią w „Najwspanialszej historii miłosnej, której nigdy nie opowiedziano” w Prime Video.

LUDZIE – Rozstanie Bena Afflecka i Jennifer Lopez w 2003 roku wciąż wywołuje wiele niejasności. W niedawnym filmie dokumentalnym poświęconym przygotowaniom do najnowszego albumu piosenkarza, który we wtorek 27 lutego ukazał się online w Prime Video, para gwiazd powróciła do tego okresu swojej historii.

Ben i ja zerwaliśmy trzy dni przed ślubem », tłumaczy J. Lo przed kamerami Najwspanialsza historia miłosna, która nigdy nie została opowiedziana. Zanim dodałem: Planowaliśmy wielkie wesele – 14 drużbów i druhen – ale trzy dni wcześniej załamaliśmy się pod presją. »

Przedstawiciel podziela ten pogląd i precyzuje, że „ Cały ten szum wokół nich Życie prywatne „To główny powód, który skłonił kochanków do rozstania. ” Wprowadzono wyraźne bariery dla mediów. Jane nie była tego taka pewna. – Odmówiłem.Wyznaje.

To zgadza się z tym, co powiedział w Przedstawienie Howarda SternaTo audycja radiowa, w której w 2021 roku potwierdził, że krytyka jego związku w prasie była w dużej mierze przyczyną jego rozstania. z powodu, ” Pomysł, że ludzie cię nienawidzą, a ty oboje nienawidzisz nas, i że nasze bycie razem jest trujące, brzydkie i toksyczne, nikt z nas nie chce być tego częścią. „.

W 2021 roku Jennifer Lopez i Ben Affleck w końcu wrócili do siebie, zanim w 2022 roku pobrali się. Choć dla wszystkich było to trudne, teraz mówią, że są wdzięczni za czas spędzony osobno, a to pozwoliło im popracować nad sobą i odnaleźć sobie. lepsza.

READ  Grecja, Hiszpania, Holandia, Portugalia, Francja, Austria, Czechy

Zobacz także na HuffPost :