Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Scenariusz katastrofy stał się gorszy!

Scenariusz katastrofy stał się gorszy!

Dla Vincenta Labrune’a zaczyna śmierdzieć spalenizną. Przekonany, że może otrzymać czek o wartości 700 mln euro na sezon na prawa telewizyjne Ligi Francuskiej (na lata 2024-2029), prezes Ligi Francuskiej odrzucił ofertę opiewającą na 500 mln euro DAZN. Dziś były prezes Olympique Marsylia nie jest już niczego pewien… Mając nadzieję na wyjście z kryzysu, National Football League wpadła na alternatywny plan, który zakładał utworzenie nowego kanału, który byłby nadawany przez wszystkich operatorów (Orange , Bezpłatna, na przykład SFR).

Reszta zostanie podana po tym ogłoszeniu

Kanał dla którego zostanie ustawiony miesięczny abonament w wysokości 25 euro. Bardzo droga suma dla abonenta, nawet jeśli LFP uważa, że ​​uda mu się pozyskać nieco ponad 2 miliony członków. Plan B był początkowo postrzegany jako blef władzy Kanał + I Być w sporcie Odpowiedzieć. Od tego czasu ten Plan B coraz bardziej przypomina katastrofalny Plan A. Ponieważ ani zaszyfrowany kanał, ani jego krajowy odpowiednik nie poruszyły się ani o jotę.

Do czytania
OM jest optymistą co do Sergio Conceição

„Po czasach pieniędzy Vincent LeBrune nigdy nie wymyśliłby czasu pieniędzy”.

W dzisiejszym wydaniu pt. drużyna Ogłaszając to, podnosi alarm Kanał + I Być w sporcie Już się nie ruszam. Co gorsza, Liga Hiszpańska nie jest już pewna, czy otrzyma kwotę 500 mln euro. I Kanał + Nadal nie jest gotowy na podjęcie wysiłków na rzecz ratowania francuskiego futbolu. Dziennik sportowy twierdzi nawet, że wewnętrznie krąży dowcip na temat LeBrona: „Po czasach pieniędzy Vincent LeBrune nigdy nie wymyśliłby czasu pieniędzy”.. To pokazuje, jaką uwagę poświęcono szyfrowanemu kanałowi Prezydenta LFP.

Reszta zostanie podana po tym ogłoszeniu

To nie wszystko, gdyż gazeta podała, że ​​kanał utworzony przez stowarzyszenie nie będzie uwzględniony w jego planach Kanał +. Konkretnie, LFP przewidziało, że stworzony przez niego kanał zostanie za jego pośrednictwem uprzemysłowiony Być w sporcie Transmisja wyłącznie przez Kanał +. Ale pomimo dobrych relacji między nimi Być w sporcie I C+Zaszyfrowany kanał ogłosił, że taka opcja nie istnieje „Zdecydowanie” Nie w jego planach Scenariusz katastroficzny zbliża się nieubłaganie dla klubów z najwyższej półki, w których niemal pewne jest, że ich przychody z telewizji spadną o 30%.

READ  Mercato – Paris Saint-Germain: Hanouna zdradza brata Mbappe

pub. the
aktualizować