Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rynek MotoGP po podpisaniu kontraktu z Fabio Quartararo: Joan Mir nie chce rozmawiać o Hondzie, „ponieważ wtedy pojawią się problemy”

Kierunek jego kariery w ciągu najbliższych dwóch lat został wskazany przez Fabio Quartararo i jest potwierdzeniem związku z Yamahą do 2024 roku. Zostało to potwierdzone, rynek transferowy wypełni teraz swoje puste pudełka i istnieją poważne obawy, że ta gra muzyczna krzesła, jest wielu pilotów znajdujących się w fanach. Dlatego podjęcie szybkiej decyzji może być pilne. Co myśli Joanne Meyer?

Joanna Mir Przybywa do Katalonii z zamiarem odkupienia się po dwóch kolejnych dezercjach z powodu doświadczonego upadku na kierownicę suzuki W Le Mans i Mugello. I nie bez powodu: ta historia nie tylko zakończy się dobrze z Hamamatsu, który nadal posiada tytuł mistrza świata w 2020 roku, ale także musimy pokazać, że mamy największe szanse na sukces na rynku transferowym, który oferuje innym dobrym kierowcom Brać…

jeden z nich, Fabio Quartaro, poza grą. Jego były kolega z zespołu Moto3 komentuje w barwach Leoparda, co nie jest zaskoczeniem: „ Myślę, że wszyscy oczekiwali tego odnowienia w taki czy inny sposób, to nic nowego, przynajmniej dla mnie. Wiedziałem, że Fabio był szczęśliwy i że Yamaha też, oczywiście mają problemy, jak wszyscy inni. Ale są na podium. Fabio na to zasługuje ”.

A co do niego? Plotka nalega na umieszczenie go na miejscu Honda Repsol…” Szczerze nie wiem. Bardzo chciałbym usłyszeć od ciebie wkrótce, ale nie wiem kiedy to będzie » Odpowiedzi na GPOne . załoga Alex Rains To tylko oczekiwanie…” Jestem z tobą całkowicie przejrzysty. Nikt nie chce mi tłumaczyć, gdzie będę bardziej niż ja. Chciałbym wiedzieć, gdzie będę, ale nie wiem Potem wychodzi: Honda? Nie chcę odpowiadać na to pytanie, wtedy pojawiają się problemy ”.

Joan Mir 3456 (1) .jpg

Joanna Meyer: W Suzuki starają się jak najlepiej zakończyć sezon

Joanna Mir Kończy się złym wrażeniem suzuki Od momentu ogłoszenia wycofania marki z MotoGP. Chce przekonać, że kojarzenie złych wyników ze złymi wiadomościami jest zwodnicze: Z zewnątrz rozumiem, że tak to wygląda, myślę też z zewnątrz, ale kiedy widzisz to od środka, zdajesz sobie sprawę, że to nie pierwszy raz, kiedy mam problemy poza motocyklem i muszę sobie z tym poradzić jako kierowca. Trochę mija dzień w dzień, prawdopodobnie masz problemy osobiste, a potem musisz dać z siebie 100% na rowerze, naszym zadaniem jako motocyklistów jest zrobienie tego. Myślę, że problem, który mamy, jest techniczny i musimy go rozwiązać, i właśnie tutaj Zespół musi być entuzjastyczny i entuzjastyczny ”.

READ  Mistrzostwa Narodów Kwartetu: Tunezja awansuje do Polski

Wiem, że w tym rowerze jest duży potencjał, po prostu czuję, że w tym roku nie byliśmy jeszcze w stanie pokazać potencjału tego roweru mówi ponownie. ” To mnie bardzo denerwuje, bo jeśli jest potencjał i mamy dobry zespół i dobrą grupę, to dlaczego wyniki się nie pokazują? Cierpliwość i ciężka praca robią różnicę, nie jesteśmy jeszcze daleko w mistrzostwach, możemy coś zmienić, ale każdy przejechany wyścig sprawia, że ​​wszystko jest trudniejsze. ”.

ale : ” Suzuki zaprzestało prac nad rozwojem w 2023 roku, nie w tym roku. Jasne. Mamy kilka nowych rzeczy do oceny w poniedziałkowym teście. Robią wszystko, aby jak najlepiej zakończyć sezon. Na zewnątrz może wyglądać inaczej, ale prawda jest taka, że ​​to działa. Pod koniec roku wszystko zamkną, ale teraz działają ”.

Joanna Mir