Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Hiszpania vs Portugalia w Lidze A

To jest szok tego czwartku. Po Polsko-Walii w środę czas na mecz z Portugalią i Hiszpanią o 20:45. W październiku ubiegłego roku przeciwko Francji Hiszpania gości zwycięzcę pierwszej edycji 2019 w Sewilli.

Portugalia, która od zeszłego roku ma rekordową liczbę goli (115), może stworzyć głośnego hat-tricka w Mistrzostwach Świata Rosja 2018 przeciwko temu samemu przeciwnikowi (3:3) w fazie grupowej. „CR7” może rozwijać się wraz z Bernardo Silvą i Joao Cancelo, który właśnie został mistrzem Anglii z Manchesterem City.

spodziewać się czeku

W Lidze A Czechy i Szwajcaria zmierzą się z kolejnym meczem. W Pradze Czesi, którzy nie zakwalifikowali się do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze, będą polegać na swoim napastniku Patriku Schicku, drugim najlepszym strzelcem mistrzostw Niemiec w tym sezonie (24 gole).

Dla Nati i innych krajów, które pod koniec roku zagrają w Pucharze Świata, te mecze Ligi Narodów powinny służyć jako przygotowanie do wielkiego spotkania planetarnego.

Tymczasem Serbia prowadzona przez Dusana Vlahovica gości Norwega Erlinga Brauta Haalanda, dwóch najlepszych młodych strzelców, w czwartek w grupie D Ligi B, a Szwecja pojedzie do Słowenii.

READ  Ohm: Deng, Payet... W Marsylii Melek zmienia wszystko!