Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rozdzielczość 4K 60 fps osiągnięta na PC z najnowszymi grami

Emulacje są na ogół skierowane do starszych urządzeń. Nintendo Switch jest bezpośrednio dotknięty pomimo młodego wieku, a PC zapewnia znacznie wyższą wydajność, co jest prawdziwym problemem.

Nowy przełącznik Nintendo Oled

Nowy stary przełącznik Nintendo // Źródło: Nintendo

Piractwo staje się prawdziwym problemem, gdy oferujesz lepsze wrażenia użytkownika niż legalne. Nintendo Switch może teraz zapłacić cenę. Producent pochodzi z Wprowadzenie nowego modelu Switch OLED, bardzo ciekawy, ale nie mocniejszy niż model z 2017 roku. Możliwość przełączenia ProNintendo wprowadza na rynek konsolę znaną z ograniczeń pod względem mocy obliczeniowej, ale także z niezrównanej wszechstronności. Zarówno konsola przenośna, jak i konsola domowa, propozycja Nintendo Switch od kilku lat odnosi sukcesy, by uczynić ją prawdziwym sukcesem.

Kiedy symulacja spotyka się z hackowaniem

Emulacja konsoli jest integralną częścią sceny gier wideo. Dozwolone na nowoczesnym urządzeniu, takim jak komputer, lub Xbox, aby uruchomić program symulujący działanie konsoli do gier, cel: stworzyć nowy program lub uruchomić własne gry, utrwalając w ten sposób platformę z dala od sprzętu producenta, skazanego na porażkę w dłuższej perspektywie. Aby zachować gry wideo, emulacja ma ogromne znaczenie.

Ale teraz niska początkowa moc i prostota technologiczna Nintendo Switcha ułatwiają emulację na nowoczesnych komputerach. Nie mówimy już o sztuce sanitarnej czy kulturze gier wideo, ale o jawnym piractwie.

Graj w najnowsze gry w 4K i 60 klatkach na sekundę

Dochodzimy więc do sytuacji przedstawionej przez Kotaku w ten weekend, która wywołała wiele kontrowersji w Internecie: teraz możliwe jest tak dobre emulowanie Switcha na komputerze, że może on uruchamiać najnowsze gry w 4K przy 60 klatkach na sekundę. druga. Mówimy o tytułach, które działają boleśnie przy 30 klatkach na sekundę na Switchu ogólnie, jeśli nie niżej, z definicją ekranu, która generalnie jest ograniczona do 720p. W jednym z dostępnych emulatorów prosty GTX 1060 może uruchomić jeden z najnowszych tytułów Nintendo w 4K przy ponad 60 klatkach na sekundę (do 100 klatek na sekundę w niektórych scenach).

Gra osiąga 101 klatek na sekundę przy 2160p na karcie GTX 1060

Gra osiąga 101 klatek na sekundę przy 2160p z kartą GTX 1060 // Źródło: Gaminja (zrzut ekranu z YouTube)

Tak więc komputer PC jest pierwszą platformą oferującą wrażenia, jakich można oczekiwać od konsoli Nintendo nowej generacji, i szkoda, że ​​hakowanie zapewnia znacznie przyjemniejsze wrażenia z gry niż konsola Nintendo. Samo Nintendo, jeśli chcesz grać na komputerze z ograniczeniami związanymi z przełącznikiem.

READ  Forza Horizon 5: Online Problemy i błędy naprawione przez Playground Games | Xbox One

Trudno powiedzieć, jak Nintendo może walczyć z tym zjawiskiem tak, jak to robi. Pamiętaj, że rozwój emulatora jest całkowicie legalny, ponieważ niekoniecznie wiąże się z wdrożeniem komercyjnie eksploatowanego tytułu. Można się również zastanawiać, ile czasu może zająć zhakowanie Switcha na PC za pomocą symulacji. Wreszcie ukoronowanie, o którym mówi emulator kompatybilny z PC, mówi również Steam Deck. Komputer zaworowy, który przyjmuje projekt transformatora Czy może sprawić, że gry na Switchu będą działać lepiej niż na Switchu? Test będzie fajny.

Lian na YouTubeSubskrybuj Frandroid