Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Intego, program antywirusowy 100% dla komputerów Mac, który poświęca swoją cenę

Od 1997 roku Intego jest jedną z wiodących postaci w cyberbezpieczeństwie komputerów Mac. Firma specjalizująca się w ochronie urządzeń Apple odniosła ogromny sukces ze względu na swoją wydajność. Bezpośrednio zidentyfikuje 100% wszystkich złośliwych programów na komputerze Mac. Dzięki dużemu zespołowi badaczy i naukowców firma wie, jak reagować tak szybko, jak to możliwe na ataki komputerowe.

Jeśli chcesz chronić swojego Maca (i swoje dane), Intego to świetny program antywirusowy. Ponadto oferuje korzystną cenę przez cały weekend. Jeśli wybierzesz Klasyczny program antywirusowy z własną zaporą sieciową kosztuje 19,99 euro zamiast 49,99 euro. Daje to roczną licencję i ochronę urządzenia.

Zobacz program antywirusowy Intego

To, co kochamy w programie antywirusowym dla komputerów Mac, takim jak Intego, to to, że zawsze jest dyskretny. Będzie działać w tle, gdy komputer jest włączony. Nie będzie to jednak miało wpływu na wydajność ani autonomię urządzenia. Zauważ, że Intego nie lubi też niechcianych wyskakujących okienek. Możesz więc łatwo zapomnieć, że program działa i monitoruje wszelkie złośliwe oprogramowanie. Jest praktyczny, szybko się zapomina i wykonuje swoją pracę.

Maksymalne bezpieczeństwo z Intego

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w tym sektorze, Intego opracował również inne narzędzia do optymalizacji i zabezpieczenia komputera Mac. Wszystkie są zgrupowane w pakiet bezpieczeństwa o nazwie Mac Premium Bundle X9, który kosztuje 34,99 EUR zamiast 84,99 EUR rocznie. Ten pakiet zawiera oprogramowanie antywirusowe dla komputerów Mac, ale także narzędzie do czyszczenia komputera, automatyczny system tworzenia kopii zapasowych i narzędzie do kontroli rodzicielskiej.

W końcu, jeśli dodasz 15 euro rocznie w porównaniu do klasycznego antywirusa, będziesz miał dostęp do bardzo praktycznych narzędzi (zwłaszcza narzędzia do czyszczenia dla Maca lub systemu kopii zapasowych). Jeśli jednak tego nie potrzebujesz, oprogramowanie antywirusowe za mniej niż 2 euro miesięcznie to świetna okazja. Pozwoli ci to stawić czoła wszystkim zagrożeniom pochodzącym z sieci bez konieczności bardzo ostrożnego działania.

READ  Oferty Amazon w ten wtorek, 10 szalonych ofert do zdobycia dzisiaj 🔥 🔥

Aby zapoznać się z ofertami, możesz je znaleźć tutaj:

Zobacz pakiet Intego