Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Amouranth kpi z Twitcha po zbanowaniu

Pośród kontrowersyjnego otoczenia Skurcz Po niedawnym wycieku wielu wrażliwych danych, Amourant Po raz kolejny został zakazany z peronu.

Aouranth jest jednym z najczęściej obserwowanych zwolenników Twitcha spośród 4,4 miliona obserwujących. Jest to jednak również jedno z najbardziej kontrowersyjnych miejsc.

W rzeczywistości jego zachowanie, które często jest postrzegane jako sugestywne, przyniosło mu kilka zakazów w ciągu swojej kariery. Do tego stopnia, że ​​młoda kobieta jest regularnie pokazywana, wielu internautów postrzega ją jako emblemat nepotyzmu, który króluje na platformie.

Amoranth, Twitch

Aouranth jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych graczy Twitcha

Po kilku miesiącach powszechne kontrowersje Po jej zakazie, podobnie jak w przypadku Indiefoxx, Amouranth ponownie została zakazana na Twitchu. Powód piątego zakazu jest nadal nieznany, co pozostawia wątpliwości, czy tym razem jego kara będzie surowsza.

Amouranth kpi z Twitcha po ponownym zbanowaniu

8 października Amouranth otrzymał swoje piąte wykluczenie z podium. Podczas gdy wciąż czekała na wyjaśnienie, dlaczego otrzymała taką karę, Amoranth opowiedziała o ostatnich katastrofach, jakich doświadczyły Twitch i Facebook.

„To trochę szalone, kiedy o tym myślisz”.Powiedziała. Podobnie jak Instagram, Facebook miał problemy, zostałem zbanowany.Twitch zhakowany, zostałem zbanowany (…) Wydaje się, że istnieje związek między nimi. Firmy się rozwijają, wewnętrznie rozpalają się, ale wciąż mamy czas, aby zablokować Amoranth na obu platformach. To bardzo ważne’.”

„Wiesz, wydaje się, że nie lubią mojej sesji ASMR z maską do kąpieli” Kontynuowałem. „Cokolwiek ostatnio zrobiłem, muszę go znaleźć, ale oczywiście cokolwiek to jest, po prostu im się to nie podoba”.

Ostatnie kary przeciwko tej serii były dość krótkie, przez co przez kilka dni nie wchodziła na Twitcha. Zobaczymy, czy tym razem będzie tak samo.

READ  Nasz test FIFA 22: Nie zmieniamy drużyny, która remisuje

Przecież Twitch często ucieka się do stałych banów, gdy po raz trzeci musi ukarać nadawcę, więc w przypadku piątego przypadku…