Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rosja: Odnalezienie wraku samolotu zniknęło na wschodzie kraju

Koncern – Wrak Antonowa An-28, który zniknął we wtorek z 28 osobami na pokładzie, został znaleziony na półwyspie Kamczatka we wschodniej Rosji – poinformowała rosyjska agencja lotnicza.

co się stało ? Rosyjskie władze we wtorek zgubiły we wschodniej Rosji samolot z 28 pasażerami. Wśród nich jest sześciu członków załogi, odnoszą się do agencji Interfax i RIA Novosti. Służby bezpieczeństwa narodowego, o których donosiły lokalne media, poinformowały, że podczas połączenia Pietropawłowsk Kamczacki z Palaną na Kamczatce AN-26 nagle przestał nadawać sygnały rozpoznawcze.

Kilka godzin później rosyjscy ratownicy znaleźli wrak samolotu. Ratownicy znaleźli wrak samolotu.Rosaviatsia powiedział w oświadczeniu wysłanym do AFP, konkretnie, że ich praca „Trudny” Ze względu na geografię miejsca. „Akcję ratowniczą prowadzi się przy użyciu specjalnego sprzętu, jakim jest pojazd terenowy z 26 ratownikami” – dodał.

wrak w morzu

Wrak znaleziono w „Około czterech do pięciu kilometrów” Z lotniska Palana, wzdłuż wybrzeża Morza Ochockiego bez określania, czy jest na morzu, czy nie. Część kadłuba leży na ziemi i Drugą część widziano w morzu, cztery kilometry od wybrzeża.Agencja informacyjna Interfax powołała się na służbę prasową rosyjskiej marynarki wojennej.

Samolot miał wylądować o godzinie 15:50 czasu lokalnego, ale według władz regionalnych komunikacja została utracona dziewięć kilometrów od miejsca przeznaczenia. Antonow był obsługiwany przez małą lokalną firmę z Kamczatki, ogromnego, słabo zaludnionego półwyspu na dalekim wschodzie Rosji.

Przeczytaj także

  • Filipiny: Co najmniej 50 zabitych w katastrofie samolotu wojskowego
  • Samolot, hotel… Czy muszę wykupić ubezpieczenie Covid?

Rosja od lat cierpi z powodu złej reputacji, jeśli chodzi o bezpieczeństwo lotnicze. Słaba konserwacja techniczna i brak rygorystycznych zasad bezpieczeństwa wywarły trwały wpływ na rosyjski sektor lotniczy. Ponadto transport lotniczy coraz częściej podlega trudnym warunkom lotu w odległych rejonach Arktyki i na Dalekim Wschodzie.

READ  Stany Zjednoczone atakują proirańskie milicje w Iraku i Syrii

Ostatni poważny wypadek miał miejsce w maju 2019 r. Podczas awaryjnego lądowania na pasie startowym moskiewskiego lotniska zapalił się Sukhoi Superjet krajowej firmy Aeroflot, zabijając 41 osób.

na ten sam temat

Najczęściej czytane artykuły

Eskalacja przypadków, zmienna delta, turystyka… W kierunku nowej fali w Katalonii?

NA ŻYWO – Bac 2021: Créteil, Versailles, Lyon … Zobacz wszystkie wyniki akademii według akademii

„Uwierz mi, idź się zaszczepić” Irene Frachson, demaskatorka, krzyknęła do buntownika

Na żywo – Covid-19: szósty rekord codziennych zgonów w ciągu ośmiu dni w Rosji

Ale dlaczego wakacje zaczynają się we wtorek wieczorem?


Broni ambicji informacji
WolnyA
Zweryfikowany Każdy ma do niego dostęp dzięki dochodom
gwiazda reklamy .

Aby pomóc nam w utrzymaniu tej bezpłatnej usługi, możesz „zmienić swój wybór” i zaakceptować wszystkie pliki cookie.