Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Reprezentacja Francji w siatkówce kobiet w Orleanie, w poczekalni Euro

Chwila relaksu, dziś po południu, 22 lipca, w centrum miasta, za Francuscy siatkarze, którzy obecnie trenują w Orleanie. The Bleues zorganizują publiczny mecz w niedzielę o godzinie 17:00 w sali gimnastycznej, rue Eugène-Vignat, naprzeciwko Holandii. Będzie to kolejny krok w ich przygotowaniach do euro (18 sierpnia – 4 września). Wskaż z Emmanuelem Foucherem, francuskim reżyserem selekcji.

1. Przygotowanie. Na jakimkolwiek etapie?

„Wciąż jesteśmy duże obciążenie pracą A zawody na wysokim poziomie nadejdą bardzo szybko, zwłaszcza z Holandią” – zapewnia Emmanuel Foucher – „Będzie to ważny krok w ocenie zdolności naszej grupy, stawiając czoła najlepszym w Europie”.

2 – Przeciwnik na całym świecie jest lepszy 6. Dlaczego?

„Nadal niestety jesteśmy światowej klasy drużyną drugoligową. Tak więc duże kraje grają między sobą i nie musimy ich spotykać w oficjalnych zawodach, z wyjątkiem Mistrzostw Europy. Więc mieliśmy wolę zmierzenia się siebie nawzajem., tutaj w Belgii, Polsce, Niemczech czy Holandii”.

Relaksujący moment przed katedrą. Zdjęcie: Laurent Coursimault

3- Następne euro. Francja w kurze śmierci?

Rosja, Serbia, Bośnia, Azerbejdżan i Belgia, co za wspaniała możliwość niebieskiego! Naszym ostatecznym celem jest Paryż 2024., wspomina Emmanuel Foucher. Ale w międzyczasie „postaramy się wydostać z tego kurczaka”. Cztery drużyny odniosą sukces. „Musimy zaostrzyć i zarządzać meczami pucharowymi.”

4- Les Bleues szuka listy nagród. Jak się tam dostać?

„Czy nasze sukcesy pozwolą nam stworzyć wizerunek lub aurę? Czy to nasza dynamika doprowadzi do rezultatów? Mamy obie strony. Znacząco podkręciliśmy program dziewcząt. Ciężko pracujemy. Nastąpiło odnowienie pokolenia, jak całkowite wejście w świat zawodowy. Środki pomoc w wydajności i ekspozycji pomaga w uzyskaniu środków. Dlatego staramy się zabłysnąć w różnych regionach Francji”.

5- WE Orlean. Jego projekt dotarcia do świata profesjonalizmu?

Przyszłość kobiecej siatkówki leży w miastach średniej wielkości I których nie pochłonie piłka nożna, która ma tendencję do prowadzenia ekonomicznej polityki spalonej ziemi, zużywając przy tym dużo zasobów. Orlean we właściwym wymiarze. Punktem wyjścia jest wspólna wola klubu i miasta. teraz, Modele ekonomiczne klubów nie powinny opierać się wyłącznie na społeczeństwach. Potrzebujemy prawdziwego rozwoju szczególnego partnerstwa i stojącego za nim entuzjazmu. Bez spełnienia tych warunków najlepiej pomyśleć o osiągnięciu wysokiego poziomu, w przeciwnym razie będzie will zjawisko efemeryczne Gdzie wszystko można ugasić z dnia na dzień”.

READ  W tym tygodniu Polska dostarczy Ukrainie kolejnych 10 czołgów Leopard

6- Wirus Covid-19. Jakie są ograniczenia?

„To jest bolesne. Jesteśmy prawie w zamkniętej bańce zdrowia, z częstymi kontrolami I bardzo mało interakcji z publicznością. W pierwszej połowie lata podpisaliśmy dwie oferty: zakwalifikowanie się do Euro i dobre wyniki w Złotej Lidze, a następnie poprzez prognozy przeciwko Covid-19. Nie pozostawiać żadnych graczy poza grupą, aby ich nie stracić. ” .

Kasa biletowa już w najbliższą niedzielę 25 lipca
ceny. Cena wynosi od 4 do 50 euro (pudełka). Na stojakach bocznych od 4 euro (-12 lat), 6 euro (dorośli). Na trybunach centralnych od 5 euro (-12 lat), 8 euro (dorośli).
Online.Sprzedaż biletów trwa ze strony internetowej .Siatkówka EC Orlean i lokalizacja Francuska Federacja Piłki Siatkowej.
w regionie.Sprzedaż biletów niedziela, 25 lipca, od godz. 15:00 w Orleans Sports Center, Eugene Vignat Street.
kształty.W niedzielę drzwi centrum sportowego otwarte dla publiczności o 15:30. Wejście na stoiska jest obowiązkowe przejście sanitarne (druga iniekcja szczepionki + 7 dni).
W przeciwnym razie: negatywny test PCR lub test antygenowy mniej niż 48 godzin lub zaświadczenie o wyzdrowieniu z Covid-19 mniej niż 6 miesięcy później.

Wywiad przeprowadził Laurent Coursimault