Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rekord Raya Allena wynoszący 3 punkty, zwykły rekord Raya Allena żyje w jego ostatnich godzinach

Dziś wieczorem Warriors ponownie wygrali. I Stephen Curry znów się pali. 40 punktów na dziewięć strzałów z parkingu, tak krótki dzień jak każdy inny dzień w biurze. Cóż, nie do końca. Ponieważ Steph pobił wczoraj święty rekord, który jest liczbą trzypunktowych zdobytych w jego karierze, wliczając w to zarówno sezon zasadniczy, jak i play-offy.

3366. Stephen Curry strzelił 3366 wielokrotnie nagradzanych koszy w swojej legendarnej karierze, 2896 w sezonie zasadniczym (drugi w historii) i 470 w play-off (pierwszy w historii). Nikt w historii koszykówki nie wykonał lepszej pracy. Organizując dziś nowy Fest przeciwko Bulls, Steve zwolnił Raya Allena, który nadal prowadzi pod względem regularnych gier (2 973), ale mniej płodny jest w play-off (385). Jeszcze bardziej imponujące jest to, że Ray wyłączył tenisówki z 1471 meczami na zegarze, podczas gdy Steve rozegrał swój „jedyny” 886 mecz w piątek przeciwko Chicago. Tak więc, jeśli zrobisz matematykę, Curry ustanowił rekord ustanowiony przez Jesusa Shuttleswortha, grając… 585 gier mniej. Bardzo chory Steve! Życzymy powodzenia każdemu, kto próbuje znaleźć Carrie, ponieważ coś nam mówi, że ten nowy rekord nie spadnie. Mały łuk, wiedz, że tyłek Kings Buddy Hield ma najwięcej trzech punktów zdobytych w pierwszych 400 meczach kariery (1209), wyprzedzając Curry’ego (był w 1121), ale ponieważ nigdy nie zagrałby w play-off z Kings, Steve może spać spokojnie. Zamykamy nawiasy, tylko po to, żeby zakręcić zawór, bo z przyjaciółmi w Sacramento nic na to nie poradzimy.

Teraz wszystkie oczy są zwrócone na regularne zapisy, które Ray Allen wciąż ma w czasie tych wierszy. W rekordach NBA generalnie nie uwzględnia się play-offów, więc to nagrodzone 2973 strzały Raya Raya nadal wyznaczają standard w kategorii wszech czasów za 3 punkty.. Ale to też wkrótce stanie się nieaktualne. Z 2896 długimi strzałami w swoim regularnym biegu, Curry naprawdę nie jest daleko od Jezusa. 77 zostanie posadzonych na parkingu, by równać się Allenowi, 78, by przechytrzyć go raz na zawsze, równie nieuchronne. Jeśli polegamy na średniej trzypunktowej strzelania Curry’ego w tym roku, która wynosi 5,3, jesteśmy mniej więcej 15. Oczekuje się, że Stephen Curry będzie potrzebował 15 meczów, aby zasiąść na tronie, który idealnie stałby się najlepszym strzelcem w historii NBA. I 15 gier, które przeniosą nas do 13 grudnia, czyli za miesiąc do dzisiaj, kiedy Warriors przeniosą się na teren Pacerów. Oczywiście nigdy nie jest łatwo sobie wyobrazić, ale jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, możemy powiedzieć, że Stephen Curry umówi się na randkę w NBA w połowie grudnia, może trochę wcześniej, jeśli jest już gorąco, a może trochę później, jeśli zdecyduje się oszczędzić jego następni przeciwnicy trochę. W każdym razie naprawdę musisz tam być!

READ  „Mogłem skończyć z tytułem olimpijskim z francuską drużyną siatkówki”

Radzimy Rayowi Allenowi, aby cieszył się przez następne trzy lub cztery tygodnie, ponieważ jest to dla niego ostatni, który ma 3-punktową przewagę w klasyfikacji. Stephen Curry przychodzi tak szybko, że oczywiście będziemy tam, aby go bardzo, bardzo głośno powitać.