Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

OL: Jeśli jest w klubie, Ruthen z przyjemnością umieści na jego miejscu Lucasa Paquetę

Jerome Rothen skutecznie znokautował Paquetę za jego postawę na boisku w niedzielę wieczorem, podczas ciężkiej porażki 4:1 przez Olympique Lyon ze Stade Rennes.

W niedzielny wieczór, podczas porażki Olympique Lyon 4:1 na Stade Rennes, pozycja podopiecznych Petera Bossa nie była właściwa. Jerome Boateng szybko objął prowadzenie z kapitanem Leo Dodoa, podczas gdy Lucas Paqueta i Houssem Aouar walczyli o rzut karny pod koniec meczu.

Dla Jerome’a ​​Rothen pozycja Brazylijczyka jest katastrofalna: „Paqueta, musisz go sparafrazować. Jest wystarczająco dużo czasu, aby spóźnił się na pogawędkę. Broniłem go w niewielkiej pętli opóźnienia, ale dwie sekwencje pokazują, że facet zaczyna odlatywać. Wszyscy mówią: „Paqueta jest najlepszy gracz w Ligue 1′” i ogranicza go do 30. Niektórzy to uświadamiają sobie, a na jego twarzy widać, że tego smakuje. Ale cofaj się, kokosie. Jest krzywy. na poziomie osobistym. Wszyscy mówią o tobie dobrze, masz wrażenie, że jesteś nietykalny. Jest człowiekiem. Ale jest to sprzeczne z zasadami grupy. Więc bądź ostrożny. Upewnij się, że przekształcisz tego typu zawodnika. Leon potrzebowałby silnego Paqueta, ale Paqueta skupił się na grupie, a nie na swoich indywidualnych statystykach.

Po przerwie międzynarodowej, Olympique Lyonnais wita Olympique de Marseille pod koniec 14. dnia francuskiej Ligue 1. To ważny mecz na resztę sezonu dla obu drużyn.

READ  Trzy powody, by nie przegapić UFC 263