Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rajd Mikołaja Marczyrka wygrywa Polskę

4mi Spotkanie sezonowe odbyło się nad jeziorem Mussoorie, około 250 kilometrów na północ od stolicy, Warszawy. W ostatniej fazie odkrycia wokół mikologii, trzypoziomowy zespół musiał biec dwukrotnie, pokonując łącznie 78,24 km. Mycology Marzik, główny rywal lidera imprezy Neila Solansa, objął prowadzenie w wyścigu po wczorajszym wycofaniu się Hiszpana z SS7. To także jedna z ofiar polskich dróg z niefortunną tendencją do tworzenia głębokich szyn, na których zawodnicy nie mogą w pełni kontrolować swojego samochodu wyścigowego. Kierowca z Łodzi (140 km na południowy zachód od Warszawy) z przewagą 20s4 nad Tomem Christensenem umiejętnie pokonał dystans do samego końca. Szczęście było po jego stronie. Wczoraj uderzył z bardzo dużą prędkością w drzewo i jego tylne skrzydło zostało odcięte. Dzisiaj, z powtarzającymi się śladami na szynach, siatka chłodnicy była zanieczyszczona ziemią, ale załogi szybko interweniowały, aby zapobiec przegrzaniu silnika. Marksik (27), który wygląda jak student, dostał swój pierwszy hit ERC. W 2013 Gajetan został pierwszym polarnikiem, który wygrał na ojczystej ziemi po Gajadenoviciu.

Tom Christensen / Pula treści Red Bull

W 2mi W biurze Tom Christensen był zadowolony ze swojego weekendu. Utytułowany Junior WRC W 2020 roku Szwecja miała najbardziej złożony 2021 w WRC2 i chce zacząć swoje życie od nowa. Uczestniczył w Mistrzostwach Polski i zanotował prawidłowy wynik z maksymalną liczbą punktów. Wyprzedza Kena Dorna w podpisaniu solidnego aktorstwa. Pozwala mieć 3 różne marki na estońskiej platformie. Pomimo niedogodności tych szybkich specjalności (średnio 115,1 km / h na zwycięzcę), Efren Llarena wykonał dobrą robotę. Z 4mi Dla Mikołajek lider mistrzostw zwiększa przewagę przed kolejnym spotkaniem z Liepają (1-3 lipca) na Łotwie.

Laurent Bellier / Pula treści Red Bull

Lidera, który na początku ostatniej fazy wyprzedził o 2 sekundy Tony’ego Herrona, wyprzedził Laurent Bellier Finn, który objął prowadzenie przez 3 rundy i Francuz ponownie zmienił kurs. Za kierownicą swojego Opla Corsy było to drugie po Wyspach Kanaryjskich zwycięstwo tricolora w tej dywizji.

READ  W Polsce na dworze rozgrywa się Wojna o Pamięci o Holokauście

Ranking końcowy

ERC 2022 poziomy po 8 rundach w 4

1 E.Llarena 89 punktów

2 N. Solans65

3 S. Tempestini56

4 A. Ardżó 45

5J. Bardota 44

6a. Pattistoli41

7S. Campetelli34