Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Przypadek Gabe Pettito: Ludzkie szczątki znalezione na Florydzie to szczątki Briana Laundry

W środę w rezerwacie na Florydzie znaleziono ludzkie szczątki przeciwko przyjacielowi gry Gabi Pettito, Amerykański podróżnik został znaleziony martwy we wrześniu ubiegłego roku. W ten czwartek FBI potwierdziło obawy rodziny młodego mężczyzny, głównego podejrzanego w sprawie morderstwa, który zaginął od kilku tygodni, od dnia poprzedniego i Odkryj jego rzeczy osobiste. „Porównanie danych dentystycznych potwierdziło, że ludzkie szczątki odkryte” w rezerwacie „należą do Briana Laundry”, podało FBI w oświadczeniu.

23-letni Laundry zniknął 14 września, trzy dni po samotnym powrocie z wycieczki po kraju ze swoją 22-letnią dziewczyną Gabe. Młody influencer, który był często śledzony w sieci, został w końcu znaleziony martwy 17 września w pobliżu Parku Narodowego Grand Teton w Wyoming. Według raportu z autopsji została uduszona. Jak to zrobić? czemu ? Ameryka od początku była entuzjastycznie nastawiona do tego niezwykłego związku z wieloma szarymi strefami.

klucz do puzzli

Jako „znacząca osoba” w śledztwie w sprawie zniknięcia Gabe Pettito, pralnia była kluczem do zagadki. Był więc przedmiotem szeroko zakrojonych badań. Napływały nawet raporty od Amerykanów przekonanych, że młodzieniec zobaczyli w czterech zakątkach kraju. W rzeczywistości był w areszcie Carleton, niedaleko Sarasoty na Florydzie, niedaleko od domu swoich rodziców.

Śledczy powiedzieli w środę, że znaleźli coś, co wyglądało na ludzkie szczątki wraz z rzeczami osobistymi, takimi jak plecak i notatnik należący do Briana Laundry, na obszarze, który „do niedawna był pod wodą”. Jeśli jego krewni potwierdzili, że te rzeczy należą do młodzieńca, to nadal istniały wątpliwości co do odnalezienia ludzkich szczątków. Rozproszyło się, ale tajemnica sprawy Gabi Pettito pozostaje nierozwiązana.