Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Przyjdź do domu w sobotę do Kentucky National Guard po roku spędzonym w Polsce

Zdjęcie dzięki uprzejmości: Ky. National Guard 1163 pokazuje, że MCAS 2021 wraca do domu 10 kwietnia.

Lexington, Guy. (WTVQ) – Rodzina i przyjaciele powitali w sobotę 70-osobową eskadrę policji Kentucky Nation na lotnisku Bluegrass.

1163. Instytucja Medyczna została wysłana do Polski w czerwcu 2020 r. W celu wsparcia rozwiązania Operacja Atlantic z obszarowymi usługami medycznymi.

Ky. Według Gwardii Narodowej jednostka koncentruje się na walce z epidemią.

Przebywając w Polsce, żołnierze przeprowadzili pierwsze i jedyne certyfikowane w USA laboratorium do przeprowadzania testów COVID-19 i było to wyznaczone centrum dystrybucji szczepionek dla wszystkich sił USA w regionie.

Major Stephanie Fields dowodził całym 1163. pułkiem i powiedział, że wkład na boisku do wsparcia Covid ze strony jego zespołu jest ważny.

Poniżej jego pełny cytat z wyjazdu:

„Wkrótce po przybyciu do Polski nasza praca została szybko pochłonięta przez naszą reakcję na COVID. Podobnie jak Stany Zjednoczone, zajmowaliśmy się powstaniami związanymi z COVID i nasyconymi krajowymi placówkami służby zdrowia gospodarzy” – powiedział Fields. Bardzo trudno jest kontrolować rozprzestrzenianie się wirusa. Nasza zdolność do przyspieszenia testów na miejscu do tej pory jest znaczącym kamieniem milowym w oszczędzaniu energii i środowiska operacyjnego. Wczesne wykrywanie i śledzenie komunikacji powinno przynieść tę możliwość w ciągu kilku dni. Odkąd mechanik lub administrator pacjentów i dostawca usiłowali wydobyć część generatora z próby pozbycia się rozpadającego się żołnierza, energiczne myślenie i poświęcenie 1163 dla sukcesu ich firmy i pracy były nieocenione. ”

1163rd Medical Institution Area Support, MCAS, z siedzibą w Guy Shelbyville.

READ  Orange: Nowy dekoder Android TV dla Polski