Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Przy -33% ultrabook Asusa (OLED + Ryzen 7) to świetna okazja

Dziś można mieć mocnego laptopa z ekranem OLED nie przekraczając 1000 euro. Dowodem na to jest Asus VivoBook Pro 14 OLED (S3400QA-KM031T), który jest obecnie tańszy od 1199,99 do 799,99 euro.

Laptop Asus VivoBook Pro 14 OLED (S3400QA-KM031T)

Asus zdemokratyzował technologię OLED w laptopach dzięki serii VivoBook. Ten ostatni ma nie tylko piękny ekran, ale także solidną konfigurację w smukłej i eleganckiej obudowie. Dla tych, którzy mają dość napięty budżet, model Pro 14 już dziś na tym skorzysta 400 euro zniżki na cenę wywoławczą.

O czym należy pamiętać o Asus VivoBook Pro OLED

  • Ekran OLED Full HD
  • Gwarantowana wydajność z Ryzen 7 + 16 GB pamięci RAM
  • Dysk SSD 512 GB do bezpiecznego przechowywania danych

Moment, ultrabook Asus VivoBook Pro 14 OLED (S3400QA-KM031T) est W sprzedaży za 799,99 € zamiast 1199,99 € Na stronie Rue du Commerce. Oznacza to ponad 30% oszczędności na rachunku.

Lekki laptop ze świetnym ekranem

Seria VivoBook Pro korzysta z wiedzy producenta, zapewniając bardzo udany i elegancki design. Zachwyca również niewielkimi rozmiarami. Przy wadze 1,3 kg ten 14-calowy laptop oferuje kompaktowy i lekki format, który z łatwością mieści się w torbie. Co więcej, jego ultracienka obudowa nie jest słaba w łączności, port USB-C, port HDMI, trzy porty USB, gniazdo jack i obecność czytnika kart Micro-SD uzupełniają to wszystko.

Ale wielką siłą tego urządzenia jest jego ekran. Model ten może wyświetlać wyświetlacz OLED w formacie 16:10 o rozdzielczości, która może wynosić do 2880 x 1800 pikseli. W rezultacie jest to przyjemność dla naszych oczu. Panel zapewnia doskonałą jakość wyświetlania z jasnymi i żywymi kolorami, głęboką czernią, bardzo dobrym kontrastem i dobrym zarządzaniem jasnością. Niezależnie od tego, czy jest używany do pracy, czy do oglądania seriali, zapewniony będzie komfort wizualny.

READ  Czeki, które mogą oszczędzić Ci wielu kłopotów

Konfiguracja kto ma odpowiedź

Wydajność również nie jest zaniedbywana. Znajdziemy tutaj układ AMD Ryzen 7 5800H, z 16 GB pamięci RAM. Taka konfiguracja jest bardzo responsywna i wydajna, zarówno dla automatyki biurowej, jak i zaawansowanych aplikacji. A dzięki zintegrowanej karcie graficznej AMD Radeon będzie mógł uruchamiać niektóre gry, ale będzie ograniczony do grania w ekstremalnych warunkach graficznych. Jeśli chodzi o pamięć masową, w tym modelu możesz liczyć na dysk SSD o pojemności 512 GB, który przyniesie mile widzianą dawkę responsywności systemu, ale także skróci czas ładowania i rozruchu.

Wreszcie, tajwańska marka nadal myśli o wytrzymałości laptopa i oferuje prawie 9 godzin autonomii w klasycznym użytkowaniu dzięki baterii 63 W. Będziesz mógł go używać przez dobry dzień z dala od gniazdka, ale pamiętaj, że ten komputer nie ma szybkiego ładowania, aby łatwo przywrócić moc baterii. Pamiętaj, że jeśli chcesz zainstalować najnowszą wersję Windows Update, robimy to Zapraszamy do przeczytania tego artykułu, aby kontynuować instalację i sprawdzić kompatybilność.

Następny przewodnik po wyborze laptopa

W celu poznania rekomendacji redakcji Frandroid w tym zakresie, już teraz zapraszamy do konsultacji Nasz przewodnik po najlepszych laptopach do kupienia w 2022 roku.

Szukasz nowego laptopa? MacBook, Surface, Dell, Asus… Pomożemy Ci wybrać następny laptop z najwyższej półki.
Czytaj więcej


Do śledzenia nas zapraszamy do Pobierz naszą aplikację na Androida i iOS. Możesz czytać nasze artykuły i pliki oraz oglądać najnowsze filmy na YouTube.