Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Powrót konsoli w tym tygodniu? żywy inwentarz

PS5: Po tygodniu wypełnionym uzupełnianiem zapasów, ostatnie rozszerzenie czeka, jeśli chcesz zdobyć konsolę w maju. Oceniamy nową akcję Playstation 5 na żywo.

[Mis à jour le 23 mai 2022 à 11h38] PS5 to wciąż rzadkość, ponad osiemnaście miesięcy po premierze. Według Sony następne pokolenie nadal cierpi na niedobór półprzewodników związanych z pandemią koronawirusa. Stan, który według Intela może trwać do 2024 roku, co wielokrotnie zmusza konsumentów do uzupełniania zapasów konsoli, aby mieć nadzieję na zdobycie konsoli. Aby pomóc Ci w tym zawsze złożonym zadaniu, oto nasz kanał informacyjny, który od razu informuje Cię o dostępności, a także najlepszych dostępnych ofert na używane konsole. Przydatne informacje na temat zakupu można znaleźć również w naszym innym artykule, nieco poniżej.

Inwentaryzacja na poniedziałek 23 maja na żywo

  • 07:00 : PS5 jest dostępne w sprzedaży używane i nowe w Rakuten Przy pełnej cenie (patrz poniżej) będziemy musieli poczekać na kolejne uzupełnienia.

Jak kupić PS5 w 2022 roku?

Po miesiącu bogatym w zapasy na konsolę Sony, uzupełnianie zapasów zwalnia, z wyjątkiem kilku egzemplarzy w sprzedaży w poniedziałek w Auchan. Ale sytuacja dobrze wróży potencjalnym nabywcom PlayStation 5, który doświadcza mnożenia „dropów” konsoli. Jeśli chcesz skutecznie przygotować się do następnego uzupełnienia zapasów (co prawdopodobnie nastąpi we wtorek rano), zawsze możesz zapoznać się z różnymi wskazówkami, technikami i wskazówkami dotyczącymi zakupów w naszym artykule poniżej:

Możliwe jest również regularne znajdowanie zapasów PS5 w Rakuten. Konsola jest tam jednak sprzedawana po wysokiej cenie. Zalecamy tę opcję tylko wtedy, gdy naprawdę nie możesz uzyskać PS5 w jego cenie podstawowej (jeśli jest dostępna).

Nie masz PS5 do 2024 roku?

Maj zaczyna się od złych wiadomości, które można znaleźć w artykule autorstwa CNBC. W niedawnym wywiadzie z dyrektorem generalnym Intela, Patem Gelsingerem, gazeta zadała bolesne pytanie, domagając się oszacowania niedoboru półprzewodników, który szkodzi rynkom komputerów, konsol domowych i samochodów. Odpowiedź nie jest zbyt uspokajająca: „Uważamy, że globalny niedobór półprzewodników przedłuży się do 2024 r., pomimo naszych wcześniejszych szacunków (2023), ponieważ niedobory dotykają teraz sprzętu, a niektóre linie produkcyjne będą narażone na poważne obciążenia.Złe wieści dla rynku domowych konsol i kart graficznych.

READ  NASA: Zjawisko Księżyca spowoduje rekordowe powodzie na Ziemi, wynika z badań

Porady dotyczące zakupów