Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Trinity Trigger: Projekt Tritri wyciekł wcześnie – Aktualności

Jak Octopath Traveler czy Trials of Mana, w które zaangażowanych jest wiele kreatywnych aspektów personelSeito Shinki Trinity Trigger przywołuje nawiązania do gatunku lat 90., wesoło czerpiąc z metafor. wyobraźnia. Ratowanie świata, poszukiwanie skarbów, odkrywanie nieznanego: wiele celów spoczywa na Sian, młodym człowieku, który żył spokojnie w swojej małej wiosce do dnia, w którym nauczył się być „wojownikiem chaosu” wybranym przez bogów, bogów porządku przejąć świat. Wraz ze swoimi towarzyszami Cyan spróbuje zmienić bieg losu.

System walki tej Action-RPG opiera się na mechanizmie „zmiany pierścienia”, w celu dostosowania wyposażenia do sytuacji, uwzględnienia cech przeciwnika, a także odległości między wami. Będziesz także musiał popracować nad swoimi kombinacjami i dopasować ulepszenia broni, aby wzmocnić swój styl. Mowa tutaj o sześćdziesięciu różnych środowiskach, z różnorodnymi miejscami charakterystycznymi dla tego typu produkcji: nie uciekniesz od majestatycznych lasów, ośnieżonych gór, pustyń, wulkanicznych regionów kryjących skarby i ukryte przejścia.

Obrazy świata zostały precyzyjnie podpisane przez ilustratora Nobuteru Yûki (Próby Mana, Chrono Cross), który w kompozycjach odnajdzie Hiroki Kikutę (Seiken 2 i 3). Scenariusz do gry napisał Yûra Kubota (Octopath Traveler, Bravely Default II), gdy był Projektowanie Zamówiono postacie Raity Kazamy (Xenoblade i Puzzle & Dragons). Na koniec zwróć uwagę, że wersja PS4 automatycznie da prawo do aktualizacji wersji PS5 bez dodatkowych kosztów.

READ  Zaktualizuj Assassin's Creed Valhalla: Przygotuj się na ponowne pobranie całej gry wraz z aktualizacją 1.4.1!