Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Przez kilka dni otrzymasz 50% rabatu na niesamowity, podłączony zegarek Ice Smart One

Przez kilka dni otrzymasz 50% rabatu na niesamowity, podłączony zegarek Ice Smart One

Aby zawsze mieć oko na swoje zdrowie, połączone zegarki stały się niezbędnym produktem. Umożliwia łatwe śledzenie tętna, jakości snu, aktywności fizycznej, liczby kroków i kalorii dziennie, a także otrzymywanie powiadomień.

Jeśli chcesz z dumą prezentować na swoim nadgarstku pięknie podłączony zegarek, nie musisz wydawać setek euro dzięki Ice-Watch. W rzeczywistości marka zegarków utworzona w 2006 roku wypuściła na rynek swój podłączony zegarek w zeszłym roku. To bardzo proste: wyświetla się Ice Smart One Stosunek jakości do ceny jest fatalny. Jest to jeszcze bardziej prawdziwe w tym okresie sprzedaży. Do 24 lipca 2024 r. Możesz zafundować sobie Ice Smart One za mniej niż 40 euro dzięki niespotykanej dotąd zniżce 50%.. Trudno oprzeć się tak atrakcyjnej ofercie…

Chcę inteligentnego lodu

Ice Smart One: proste i skuteczne

Połączony Ice-Watch to mały klejnot. Dzięki odpowiednim i niezbędnym funkcjom oferuje wszystko, czego można dziś oczekiwać od podłączonego zegarka. Dlatego Ice Smart One ma a Oszałamiający ekran dotykowy HD o przekątnej 1,85 cala Dzięki temu możesz czytać wszystkie dane dotyczące zdrowia i powiadomienia z pełnym komfortem. Prostokątna tarcza i koło ze stopu aluminium wyglądają świetnie. Ice Smart One to gwarancja wyrafinowania i elegancji. Dzięki silikonowemu paskowi zapomnisz, że nosisz go na nadgarstku. Należy pamiętać, że certyfikat IP68 zapewnia mu wodoodporność w czystej wodzie do pewnego stopnia, co zawsze jest bardzo praktyczne. Zwłaszcza, że ​​zbliżają się wakacje!

Dzięki podłączonemu zegarkowi Ice-Watch zawsze kontroluj swoje zdrowie. Ice Smart One pozwala śledzić Twoje tętno, ciśnienie krwi, poziom tlenu we krwi, liczba kroków, które robisz każdego dnia, jakość snu i aktywność fizyczna. Możesz więc liczyć na to, że Ice Smart One stanie się Twoim najlepszym sprzymierzeńcem na co dzień.

READ  Terran 1: Pierwsza rakieta wydrukowana w 3D ma wystartować w sobotę

Dzięki ponad 100 rozpoznawanym aktywnościom fizycznym podłączony Ice-Watch zapewnia pełne monitorowanie Twojej wydajności. W ten sposób utrzymasz dobrą formę! Na pierwszym planie jest nawet trening relaksacyjny i pomoc w zasypianiu.

Łączność Bluetooth Ice Smart One zapewnia stały dostęp do: Twoje powiadomienia pojawiają się bezpośrednio na nadgarstku. Gdy odbierzesz połączenie, możesz je odebrać za pomocą inteligentnego zegarka. Wreszcie możesz sprawdzić pogodę, uruchomić minutnik lub ustawić alarm na następny dzień za pomocą Ice Smart One. Jego elastyczny i responsywny interfejs jest prawdziwym atutem. Doświadczenie użytkownika oferowane przez podłączony Ice-Watch jest szczególnie przyjemne.

© Lodowy Zegarek

W przeciwieństwie do niektórych konkurencyjnych modeli, podłączony zegarek Ice Smart One jest wyjątkowo autonomiczny. Podąża za Tobą bez przerwy przez 3 do 5 dni.

Niezależnie od tego, czy masz iPhone’a, czy smartfona z Androidem, możesz być pewien: Ice Smart One został zaprojektowany specjalnie dla Ciebie! W rzeczywistości podłączony zegarek Ice-Watch jest uniwersalny i Współpracuje ze wszystkimi smartfonami Oraz wszystkie systemy operacyjne.

-50% na Ice Smart One podczas wyprzedaży

To wszystko, sprzedaż jest tutaj. Tylko przez kilka dni będziesz mógł zaoszczędzić XXL na podłączonym zegarku Ice-Watch. Chociaż zwykle oferuje bezkonkurencyjny stosunek jakości do ceny, Ice Smart One psuje się w bezkonkurencyjnej cenie Do 24 lipca 2024 r. Dzięki natychmiastowemu rabatowi 50% w okresie wyprzedaży, Zintegrowany zegarek Ice Smart One kosztuje zaledwie 39,50 euro z 79 euro.

Dużo lepiej ? Ice-Watch oferuje również drugą bransoletkę za 19 €, abyś mógł zmienić swój styl zgodnie ze swoimi pragnieniami. Teraz albo nigdy!

Chcę inteligentnego lodu

Ice-Watch myśli także o najmłodszych, którzy również marzą o posiadaniu połączonego zegarka. Podczas sprzedaży, Cena Ice Smart Junior 1.0 spada do 24,50 euro z 49 euro dzięki niespotykanej dotąd zniżce 50%. Idealny dla dzieci w wieku 6-12 lat, Ice Smart Junior 1.0 pozwoli Twoim dzieciom dogadać się z Tobą. Oprócz trybu sportowego i liczenia kroków zapewnia dostęp do kilku gier.

READ  iPhone 14 i iPhone 14 Pro były sprzedawane przez Amazon, zanim pojawił się iPhone 15

Chcę Ice Smart Junior 1.0

🟣 Aby nie przegapić żadnych nowości w Journal du Geek, zapisz się wiadomości Google. A jeśli nas lubisz, codziennie rano mamy newsletter.

We współpracy z Ice-Watch