Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Program specjalny „Przyjaciele” pojawi się 27 maja, z udziałem Justina Biebera i Lady Gagi

W tym świątecznym odcinku wystąpią Justin Bieber, David Beckham lub Lady Gaga. Francuski nadawca jeszcze nie ogłosił.

Specjalny odcinek „Friends”, w którym sześciu przyjaciół z serialu ponownie spotka się po 17 latach nieobecności, zostanie przesłany do HBO Max 27 maja i przedstawi wielu gości, w tym Justina Biebera i Lady Gagę.

Strzelanina przełożona z powodu Covid-19

Francuski nadawca nie został ogłoszony dla tego odcinka. Pojawienie się tego odcinka początkowo zbiegło się w czasie z uruchomieniem platformy HBO Max pod koniec maja 2020 roku, do której trafił cały katalog „Friends”. Ale pandemia zmusiła produkcję do opóźnienia kręcenia, co w końcu wydarzyło się dopiero w zeszłym miesiącu w Burbank w Kalifornii.

Oprócz sześciu głównych komików serialu, w tym uroczystym odcinku zobaczymy również wiele gwiazd, od kanadyjskiego piosenkarza Justina Biebera po południowokoreańską grupę BTS, poprzez byłego piłkarza Davida Beckhama i piosenkarkę Lady Gagę, zgodnie z oświadczeniem wydanym w czwartek.

HBO Max opublikowało w czwartek zwiastun internetowy, ograniczony do długiego ujęcia sześciu bohaterów serialu, od tyłu, gdy idą. „Pierścień, w którym się spotykają” (Ten, w którym wracają razem)Tytuł odcinka mówi, używając podobnej formuły dla wszystkich odcinków serialu, które zaczynają się od „The One” („jeden”).

Ponowny sukces z Netflixem

Serial „Przyjaciele” (1994-2004) był ogromnym hitem publiczności i obejrzał całe pokolenie widzów. Jego pojawienie się na Netflix w 2015 roku pozwoliło platformie uwieść nową publiczność, potwierdzając zdrową popularność sitcomu, gatunku, o którym wielu twierdziło, że upadł.

W 2019 roku WarnerMedia Group, spółka zależna AT&T, odzyskała prawa do emisji najpopularniejszego serialu komediowego ostatnich 20 lat za 425 milionów dolarów w ciągu pięciu lat. 236 starych odcinków Friends jest dostępnych w HBO Max od maja 2020 roku.

Według strony internetowej Variety, sześciu historycznych aktorów, którzy są producentami wykonawczymi uczestniczącymi w odcinku zjazdu, wynegocjowało opłatę w wysokości 2,5 miliona dolarów każdy za zagranie tego solowego programu.

READ  Quinté PMU - PRIX EQUIDIA OCZEKIWANA (PRIX PIERRE ESTREM REY) 2 stycznia 2023