Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

PROFILES SYSTEMS KONTYNUUJE INWESTYCJE: 13,5 MILIONÓW EURO NA DRUGIĄ PRASĘ W BAILLARGUES – 34 lokalizacja

Grupa Corialis, do której należy Profiles Systèmes, kierowana przez CVC Capital Partners i poprzez swojego nowego największego akcjonariusza Astorg od lipca 2021 r., potwierdza swoje zaufanie do swojego francuskiego podmiotu Profiles Systèmes, uruchamiając drugą transzę programu inwestycyjnego na kwotę 13,5 mln euro”, „Systèmes” otrzymała dotację w wysokości około 1 mln euro od France Relance Foundation.

Pierwsza rata w wysokości 8 milionów euro, uruchomiona pod koniec 2018 r., została wykorzystana na budowę nowego budynku o powierzchni 5000 metrów kwadratowych i zainstalowanie nowej pionowej linii do powlekania. Oddany do użytku w lutym 2020, tworząc 40 miejsc pracy na stronie.

Ta nowa odsłona 13,5 mln euro poświęcę się Rozbudowa budynku przemysłowego o dodatkowe 5000 metrów kwadratowych, co daje całkowitą powierzchnię do ponad 53 000 metrów kwadratowych, oraz instalacja drugiej prasy do wyciskania profili aluminiowych., nadal znajduje się na jej stronie internetowej Baillargues.

W sumie to jest Prawie 22 miliony euro zainwestowane w ciągu 3 lat Aby wesprzeć rozwój Systèmes Profiles, dążąc do +25% wolumenu do 2021 r., napędzany dynamicznym rynkiem remontów domów po pandemii i rosnącym wykorzystaniem materiałów aluminiowych w budownictwie architektonicznym dla wszystkich atrybutów środowiskowych, w tym niekończącego się recyklingu.
Inwestycje te pozwalają na zwiększenie wszystkich możliwości produkcyjnych profili w zakresie ekstruzji i powlekania ich asortymentu dla rynku mieszkaniowego i usługowego, podniesienie zadowolenia klientów i stworzenie ponad 60 dodatkowych miejsc pracy.

Profiles Systems wita tę wspaniałą wiadomość pod kilkoma względami:

  • Korzystając z etykiety „French Manufacturing od 2013 r. i członka francuskiego Fab od 2017 r., francuska doskonałość przemysłowa po raz kolejny znajduje się w centrum uwagi dzięki kluczowi: tworzeniu miejsc pracy we Francji.
  • Inwestowanie w najnowszą generację narzędzi produkcyjnych poprawi niskoemisyjne właściwości profili – i należy zauważyć, że Profiles Systèmes wpisuje się w podejście Alu + C do swoich produktów aluminiowych.
  • Przypominamy, że w 2021 roku firma otrzymała kilka certyfikatów: Jakość ISO 9001, Bezpieczeństwo ISO 45001, Środowisko ISO 14001. A ostatnio Cradle to Cradle – C2C – Bronze, za asortyment okien, kształtów i ścian przesuwnych Cuzco – Tanagra Blinds . Certyfikacja ta weryfikuje wpływ produktów na gospodarkę o obiegu zamkniętym.
  • Dzięki produktom aluminiowym Profiles Systèmes przyczynia się do zmniejszenia śladu środowiskowego branży budowlanej i przewidywania przyszłych wymagań środowiskowych.
READ  Wiadomości Brexit: Gorzka UE blokuje Wielką Brytanię przed ważnym traktatem w odpowiedzi „jeden po drugim” | Polityka

Założona w 1984 roku w Belgii, gdzie firma ma swoją siedzibę, dziś Corialis jest jednym z wiodących europejskich producentów profili aluminiowych sprzedawanych na rynkach instalatorom okien, drzwi, balkonów i ścian osłonowych, małych i średnich rozmiarów. Nowa budowa i remont.

Firma Corialis opracowała zintegrowany model, który łączy w jednym miejscu wszystkie etapy procesu przemysłowego i logistycznego. Z obrotem 600 milionów w 2020 roku i 2700 pracownikami rozmieszczonymi w 8 różnych zakładach produkcyjnych (Belgia, Francja, Portugalia, Polska, Wielka Brytania, RPA, Serbia i Reunion), grupa cieszy się międzynarodową reputacją.

By dowiedzieć się więcej wyjście_do_aplikacji