Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Prime Gaming: Alien Isolation dostępny od października 2021 r

W październiku pojawią się nowe darmowe gry z Prime, w tym STAR WARS: Squadrons, Ghostrunner, Alien: Isolation, zawartość w grze Call of Duty, Apex Legends, Genshin Impact, League of Legends, Destiny 2 i nie tylko. Prime Gaming Video. Całą zawartość można uzyskać, odwiedzając witrynę gaming.amazon.com. Jak zawsze oferty Prime Gaming są dostępne przez ograniczony czas.

Prime Gaming to jedna z usług rozrywkowych dostępnych w ramach subskrypcji Amazon Prime. Pozwala graczom co miesiąc zdobywać nowe gry na PC, które będą dla nich bezpłatne na zawsze, a także wiele ekskluzywnych dodatków w najpopularniejszych dzisiejszych grach. Dzięki dostępowi do Prime Gaming, Prime Video, Amazon Music i Prime Reading, członkowie Amazon Prime mogą cieszyć się bardzo szeroką gamą rozrywki, oprócz wszystkich innych korzyści dostępnych na platformie.

Więcej informacji o programach w tym miesiącu znajdziesz na Najlepszy blog o grach.

Przegląd najlepszych ofert miesiąca

Apex Legends – od października Prime Gaming Apex Legends idzie o krok dalej. Członkowie Prime mogą otrzymać pakiet elektrycznych królów o epickim wyglądzie dla Watsona i zupełnie nową skórkę dla pistoletu maszynowego Volt. Wracając co miesiąc, można wykorzystać nowe treści

Nowe darmowe gry z Prime — członkowie Prime będą mogli w tym miesiącu zdobyć wspaniałe gry, takie jak STAR WARS: Squadrons, Ghostrunner i Alien: Isolation.

NOWY ŚWIAT – Aby uczcić premierę otwartego świata MMO od Amazon Games, Prime Gaming oferuje swoim członkom możliwość otrzymania Pakietu Pirata, który zawiera piracką skórkę postaci i emotikonę oraz 5000 żetonów fortuny.

Efekt Genshin – W tej grze RPG można odzyskać 1x Kruchą Żywicę, 4x Tajemnicza Ruda Wzmacniająca i 40 000 Mora

Call of Duty – członkowie Prime mogą kupić zestawy Bogged Down, World Series of Warzone Summer 2021 i World Series of Warzone, aby towarzyszyć im w wygraniu najpopularniejszej gry FPS.

READ  Jak oglądać Gateshead Diamond League na żywo

Darmowe październikowe gry z Prime Gaming

Prime Gaming oferuje swoim członkom 10 gier od 1 października:

STAR WARS: Squadrons Ta pierwszoosobowa gra wieloosobowa zapewnia graczom doświadczenie pilotowania autentycznego myśliwca kosmicznego i dostarcza adrenaliny podczas każdego starcia. Już w październiku.

Alien: Isolation – W tej ciężkiej atmosferze, w której strach przed śmiercią jest wyczuwalny na każdym kroku, gracze odkryją, co oznacza strach w grze o przetrwanie. Już w październiku.

Ghostrunner – Opracowany przez polskie studio One More Level i wydany przez 505 Games, Ghostrunner oferuje wyjątkową, dynamiczną i brutalną rozgrywkę dla jednego gracza inspirowaną opowieściami science fiction i postapokaliptycznymi.

Song of Horror Complete Edition – Ten uporczywy horror z perspektywy trzeciej osoby zmusi graczy do zachowania czujności, jeśli nie chcą ulec egzystencji, tajemniczej istocie, której nie można skonfrontować.

Red Wings: Aces of the Sky – W tej grze zręcznościowej legendarny Czerwony Baron nadal oszukuje śmierć w bitwach powietrznych I wojny światowej.

Wallace & Gromit’s Great Adventures – Dostarczone przez Aardman Animations, twórców wielokrotnie nagradzanego studia Wallace & Gromit and Telltale, kolorowy świat West Wallaby Street otwiera się przed graczami w przezabawnej czteroczęściowej przygodzie.

Blue Fire – Wasteland of Penumbra popycha graczy do świątyń o rosnącym stopniu trudności, pełnych platformowych etapów 3D, wszelkiego rodzaju wrogów, zadań do wykonania i przedmiotów kolekcjonerskich.

Recharge Baby Robots – W tej grze w ucieczkę jedynym wyjściem będzie rozwiązywanie zagadek i innych zagadek.

Whisky & Zombies: The Great Southern Zombie Escape – A gdyby whisky była antidotum na wirusa zmieniającego ludzi w zombie? Oto pole gry dla tej szalonej przygody, w której apokalipsa przybiera zupełnie inny obrót.

Sekretne Akta 3 – Po swoich poprzednich przygodach Max i Nina właśnie ogłosili swoje małżeństwo w ostatnim rozdziale trylogii Sekretne akta.”

READ  Gra Cyberpunk 2077 powraca do PlayStation Store sześć miesięcy po premierze