Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wielkie napięcie między Ericiem Noalo i Yacine Belattar na placu budowy, a Cyrilem Hanounem i ochroną zostali zmuszeni do interwencji (wideo)

Był gorący czwartkowy wieczór w talk show Cyrila Hanouna „Balancing Your Post”. Twarzą w twarz Eric Naulo i Yassin Balatar prawie eksplodują po wymianie imion ptaków!

Wybory prezydenckie w 2022 r. nie będą długą spokojną rzeką… W każdym razie nie jest to wrażenie, jakie wywołały wymiany w czwartek, 30 września w Kolejna skala tonDruga część wieczornego talk show Cyryl Hanouna na C8. Twarzą w twarz wokół stołu historyków, dwóch zaznajomionych z tacami Baby, Eric Naulu I Yassine Belattar, spędził dużą część serialu kręcąc się wokół sprawyEric Zemmour. Polemista i były felietonista CNews nie był jeszcze kandydatem i dlatego znalazł się w centrum dyskusji, podobnie jak Marine Le Pen, reprezentowana przez jego prawą rękę, Jordana Bardellę.

„To dowód na to, że oprócz grożenia jesteś głupi!”

Jeden program skręcił w prawo, zwykły felietonista dla Nie dotykaj mojego telewizora Tak więc Yassin Balatar sprawił, że jego dysonansowy głos był słyszalny i nie zawahał się wielokrotnie zaatakować Erica Zemmoura, i Jeden z jego zwolenników medialnych, Eric Naulu. Ale w przypadku tych ostatnich redukcja zakończyła się pod koniec programu, po kolejnym ataku. “To dowód na to, że jesteś głupi i jesteś zagrożeniem! To dużo! Nie, ale posłuchaj! Nie mogę opisać siebie jako faszystę, poprosiłem o rozwiązanie Generation Identity w tej grupie, nie mów nie nonsens!” Docelowy felietonista zostaje zwolniony. Co nie zachęci przeciwnika do zmiany tonu. Rezygnacja z małego facho…dmuchnął prowokacyjnie.

Cyril Hanouna interweniuje, a agent ochrony aresztuje Erica Naulu

To za dużo dla Erica Nolio, który nagle wstał z krzesła i podszedł do Yassine Blattar, pozornie grożąc. Zaczynam się denerwować**! Nie będziesz dzwonił do mnie Vacho co pięć minut! Ostrzegam cię!‘, posiadłość’ Były partner Erica Zemmoura na paryskiej premierze. Kilka kroków, które sprawiają, że zakłócenia bezpieczeństwaKlient spieszy, by go zatrzymać, zabierając go na tyły, a czuły Cyryl pojawia się, by zablokować mu drogę. Jak daleko miałby ciąć? Wielu internautów, którzy skomentowali sekwencję, potwierdzając, że jest możliwe, że się pogorszyła… Ale wracając na swoje miejsce, Eric Naulio nie ruszy dalej, nawet jeśli ton nie opadnie:”Nie masz tutaj wszystkich praw! Nie masz prawa nazywać mnie faszystą! Ostrzegałem was ! Przestań, wystarczy!„Burzliwy wieczór… W ten piątek, 1 października, Eric Nolio odpowiedział na ten incydent na Twitterze. „Mój stan umysłu dziś rano: obrzydliwy. Dziękuję za niezliczone wiadomości wsparcia”Racjonalnie napisany W sieci społecznościowej.

READ  TF1 zatrzymuje Dział Badań po 14 sezonach