Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wyłączony. Lily-Rose Depp: Ta przebiegła wycieczka, podczas której unikała matki

23 września Lily-Rose Depp poszła być świadkiem pierwszych kroków swojej matki, Vanessy Paradis, na tablicy. Sekretny solowy wypad, podczas którego młoda modelka trzymała się z dala od matki.

Może i jest bardzo zajęta karierą aktorską, ale Lily-Rose Depp nie zapomina o swojej mamie! Zgodnie z informacjami otrzymanymi od bliższy, ostatni ich numer pojawi się w kioskach w piątek 1On jest Październik, 22-letnia aktorka, czwartek, 23 września, poszła na przedstawienie teatralne Analfabeta, gdzie od 14 września pierwsze kroki na deskach stawia jego matka Vanessa Paradis. Na widowni teatru Édouarda VII Lily-Rose entuzjastycznie chwaliła występ matki., który przedstawia odważną matkę u boku aktorów Félixa Moatiego i Erica Elmosnino.

Uważała, żeby się do niego nie zbliżyć. Aby nie przyciągać uwagi i unikać błysków paparazzi, Lily-Rose została i odmówiła przerwy z matką pod koniec programu. zawsze według bliższyI Matka i córka opuściły scenę osobno, po czym spotkały się kilka ulic dalej, aby dzielić taksówkę. Następnie przejęli zarządzanie domem Vanessy Paradis, położonym niedaleko Place de la Bastille.

Matka jest na tablicy, córka jest na ekranie

Gdy jej matka kwitnie na panelach, Lily Rose kontynuuje swoją podróż na ekranie. Po pokazaniu w filmach podróżnicy przez Neila Burgera i nieszczęście Napisane przez Mikołaja Jareckiego na początku tego rokuMłoda aktorka zostanie pokazana w Spokojna nocNapisane przez Camille Griffin, 3 grudnia. Film miał swoją premierę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto 16 września i skupiał się na dramatycznej rodzinnej Wigilii.

Jak kupujesz blisko? Twój magazyn jest w sprzedaży od piątku 1On jest Październik 2021 w kiosku, na Androidzie, iPadzie i KiosqueMag.

Zapisz się do newslettera Closermag.fr, aby otrzymywać najnowsze wiadomości za darmo