Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Premiera Wiedźmina 3: PS5 i Xbox Series X/S została przełożona na czas nieokreślony


Minie trochę czasu, zanim Geralt trafi na konsole nowej generacji, takie jak wersja PS5 i Xbox Series X/S Wiedźmin 3: Dziki Gon Zostało przełożone na czas nieokreślony.

• Przeczytaj także: Magik: Będzie książka kucharska inspirowana franczyzą [PRÉCOMMANDE]

• Przeczytaj także: Nowa gra Magik nadchodzący

Wydawca CD Projekt ogłosił na Twitterze, potwierdzając, że jego wewnętrzne zespoły zajmą się teraz sfinalizowaniem poprawionej i ulepszonej wersji tytułu z 2015 roku.

„Oceniamy, ile pracy jest jeszcze do zrobienia i dlatego premiera planowana na drugi kwartał powinna zostać przesunięta do odwołania. Poinformujemy Cię jak najszybciej. Dziękujemy za wyrozumiałość” – moglibyśmy przeczytać w tweet opublikowany w środę po południu.

Wersja na PS5 i Xbox Series X/S była do niedawna opracowywana w rosyjskich studiach Sabre Interactive, które również odpowiadały za transfer. Wiedźmin 3 Na Nintendo Switch w 2019 roku.

Nie znamy w tej chwili przyczyn tej zmiany kierunku ze strony CD Projekt, ale niektóre media sugerują, że może to mieć związek z rosyjską inwazją na Ukrainę. Polska firma zdecydowanie potępiła atak Rosji i na początku marca ogłosiła wstrzymanie sprzedaży swoich produktów na ziemi rosyjskiej i białoruskiej.

W tym sensie nie byłoby to niemożliwe, gdyby CD Projekt nie chciał, aby nowa generacja Wiedźmina 3 była tworzona przez studio w Rosji lub po prostu, że sankcje ekonomiczne utrudniały płatności rosyjskiemu podwykonawcy. zawołaj go KotakuAni CD Projekt, ani Sabre Interactive nie skomentowali tych spekulacji.

Z pewnością, bez względu na motywy, świadczy to o kolejnej porażce polskiego wydawcy, który miał ciężki rok w 2021 roku po katastrofalnym wydaniu Film Cyberpunk 2077 W grudniu 2020 r.

READ  Rosja a ekspansja NATO Bruno Tertrisa

Wersja na PS5 i Xbox Series X/S Wiedźmin 3: Dziki Gonktóra będzie oferowana bezpłatnie posiadaczom gry na PS4 i Xbox One, miała zostać wydana pod koniec czerwca 2022 r., po pierwszym opóźnieniu w 2021 r. Teraz, aby dowiedzieć się, czy następne okno wydawnicze, które zostanie ogłoszone, będzie jedno …

Również na wadze startowej