Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Predykcyjny przedstawiciel Czechy – Polska – 24.03.2023

Czechy i Polska rozpoczną eliminacje do Euro 2024 w piątek 24 marca w Pradze.

Jako faworyci grupy E przed Albanią, Wyspami Owczymi i Mołdawią, te dwa narody logicznie rzecz biorąc powinny odzyskać dwa pierwsze miejsca i zapewnić sobie automatyczną kwalifikację do finałów w Niemczech.

Znajdź wszystkie nasze prognozy dotyczące Euro 2024.

Szczegóły meczu Czechy – Polska

 • Stadion: Fortuna Arena, zobacz
 • Czas: 20:45
 • Kanał telewizyjny: L’Équipe na żywo

Sprzeczności Czech – Polska i Winmax

W przypadku Winamax Czechy wydają się być faworytem z kursem 2,35, podczas gdy Polska ma kurs 3,10. Remis o 3.20. Rejestrując się w Winamax, korzystasz z podwójnego depozytu 1ᵉʳ do 100 € za każdy bonus Winamax.

100 € zostanie przyznane przy rejestracji

Winamax podwaja Twój pierwszy darmowy depozyt do 100 €!

Otrzymujemy prowizję od bukmacherów wymienionych na stronie. 18+ | Obowiązujące warunki

Czechy: temat i forma

Czechy rozpoczynają kampanię kwalifikacyjną ze świadomością, że od czasu, gdy stały się niepodległym krajem, mogą twierdzić, że doszły do ​​wszystkich końcowych etapów Euro. Prawdziwy wyczyn, gdy wiesz, że Niemcy, Hiszpania, Włochy, Francja i Portugalia to jedyne drużyny, które brały udział we wszystkich siedmiu europejskich turniejach. Jego pierwszy udział był w 1996 roku, kiedy dotarł do finału. Od tego czasu dwukrotnie dotarł do ćwierćfinału (2012 i 2021) oraz półfinału (2004).

To rekompensuje ich słaby występ w eliminacjach do Mistrzostw Świata w 2006 roku, kiedy do finału dotarli tylko raz na siedem prób. Losowanie sprzyja Czechom, którzy nie powinni mieć problemu z utrzymaniem poziomu kwalifikacji w tej grupie E.

Rzeczywiście, dwaj najlepsi z grupy kwalifikują się automatycznie, podczas gdy pozostali trzej przeciwnicy, Mołdawia, Albania i Wyspy Owcze, uczestniczyli tylko w jednym finale między nimi (Albania w 2016 r.).

READ  Angelina Jolie jedzie do Lwowa na Ukrainie przeciwko Rosji

Ostatnie pięć meczów Czech:
DVDDD

Na papierze ten mecz z Polską powinien być dla nich najtrudniejszy do rozegrania, a ostatnia forma Czechów jest bardzo niepokojąca. W swojej ostatniej kampanii Ligi Narodów w 2022 roku przegrali cztery z sześciu meczów, w wyniku których spadli do ligi B. W trudnej grupie z Hiszpanią, Portugalią i Szwajcarią Czechy zdobyły tylko cztery punkty.

Czesi, ćwierćfinaliści Euro 2021, zdobyli serca dzięki zwycięstwu nad Holandią w 1/8 finału (2:0), a ich gwiazda, Patrik Schick, został najlepszym strzelcem turnieju, zrównując się z Ronaldo pięcioma bramkami. , w tym lob z 50 m przeciwko Szkocji. Jednak ich ostatni mecz kwalifikacyjny zakończył się niepowodzeniem, ponieważ nie udało im się zakwalifikować do Mistrzostw Świata 2022.

Zajmując trzecie miejsce w kwalifikacjach z 14 punktami za Belgią (20) i Walią (14), Czechy zakwalifikowały się do baraży w 2021 roku jako zwycięzcy swojej grupy Ligi Narodów. Przegrał jednak w półfinale. Końcowy wynik w Szwecji (0-1 po dogrywce).

Polska: temat i forma

Ten mecz to początek nowej ery dla Polski, a także dla nowego trenera Fernando Santosa, który po ośmiu latach opuścił posadę selekcjonera Portugalii na ławce rezerwowych Selecao. Portugalczyk zastąpił Czesława Migniewicza, który zrezygnował po mundialu. Przybył w styczniu 2022 roku, prowadził zaledwie 13 meczów w Białymstoku-Cervoni.

Wyjście Polski (1-3) w 1/8 finału z Francją było przewidywalne i logiczne. Jednak pomimo awansu do fazy pucharowej mistrzostw świata po raz pierwszy od 1986 roku, Polska i ich menedżer znaleźli się pod ostrzałem u siebie.

Kiedy Polakom udało się wyjść z grupy z czterema punktami różnicą bramek, kwestia bardziej defensywnego występu stanęła pod dużym znakiem zapytania. Po trzech meczach Polacy z pewnością stracili tylko dwa gole przeciwko Argentynie (0:2), ale tylko dwa gole zdobyli przeciwko Arabii Saudyjskiej (2:0). Ostatni mecz z Meksykiem zakończył się remisem (0:0).

READ  W Sursur, ruchoma podróż do Polski - Wannes

Pięć ostatnich meczów Polski:
DDVNIEV

Tak więc wybór Santosa może być intrygujący, ponieważ jest on również znany z bardziej pragmatycznego podejścia. Zwycięstwa na Euro 2016 i Lidze Narodów 2019 z pewnością przemawiają na jego korzyść, ale trzeba pamiętać, że jakość portugalskiej siły roboczej jest znacznie wyższa niż w Polsce.

W przerwanym mundialem 2022 roku Polska Micniewicza w końcu pokazuje dodatni bilans. Przed przejściem do Kataru Polska z powodzeniem przeszła fazę play-off. Mimo że nie zagrał w półfinale z Rosją, był niewzruszony w meczu ze Szwecją (2:0). Ostatecznie w bardzo mocnej grupie Ligi Narodów Biało-czerwoni uplasowali się na trzecim miejscu, wyprzedzając Walię (2-1/1-0) i uniknęli degradacji.

Dziś Polacy, podobnie jak ich przeciwnicy, wiedzą, że ten mecz z pewnością będzie najtrudniejszym, jaki kiedykolwiek rozegrali. W tej grupie pozycja jest ostatecznie bardzo niska, Polska powinna zakwalifikować się do piątego etapu Euro w swojej historii, po uczestnictwie we wszystkich edycjach od 2008 roku.

Czechy vs Polska: statystyki i najważniejsze wydarzenia

 • 3 oficjalne spotkania między tymi dwoma krajami zaowocowały 2 zwycięstwami Czech i 1 zwycięstwem Polski.
 • Spotkania pomiędzy Czechami a Polską dają średnio 2,2 gola na mecz.
 • Polska została wyeliminowana przez Francję w 1/8 finału (1-3) ostatniego mundialu.
 • Czechy nie zakwalifikowały się na mundial w Katarze.
 • Polska uczestniczyła we wszystkich końcowych etapach Euro od 2008 roku.
 • Czechy brały udział we wszystkich finałach Euro od 1996 roku.

Możliwe kombinacje – Zaktualizowano 23.03.2023 o 16:50.

przedstawiciel sek

4 – 3 – 3

 • Hlosek

  sygn

  Cherney

 • Barack

  kral

  Suczek

 • Zemelka

  Prabek

  Dziury

  Goofel

 • Pawlenka

Polska

4 – 5 – 1

 • Lewandowskiego

 • Zalewski

  Lynette

  Szymański

  Zieliński

  Kamiński

 • Frankowski

  Bednarka

  Kiwier

  Pieniądze

 • Szczęsny

Partner reklamowy

Polacy wiedzą, jak się bronić i pokazali to wiele razy na mundialu, więc myślimy, że Szczęsny może zachować czyste konto. Nie wydaje nam się jednak, żeby Biało-czerwoni odnieśli duże zwycięstwo. Dlatego, jeśli kiedykolwiek padnie gol, drużyna, która otworzyła punktację, musi zadowolić się obroną tego prowadzenia bez prób podwyższenia wyniku.

 • Plaża: 2,80
 • Bukmacher: Winamax

Ostatnia aktualizacja 23.03.2023 o 19:00. Wysokości wymiarów mogą się różnić.
Otrzymujemy prowizję od bukmacherów wymienionych na stronie. 18+ | Obowiązujące warunki

Reprezentant Czech vs Polska: Najlepsze porównanie kursów

Ostatnia aktualizacja 23.03.2023 o 19:00. Wysokości wymiarów mogą się różnić.
Otrzymujemy prowizję od bukmacherów wymienionych na stronie. 18+ | Obowiązujące warunki

Znajdź nasze prognozy i porównywarki kursów: