Prawie doskonały start z Polską (6-1)

Reprezentacja U17 świetnie wystartowała w Euro, zdominowała Polskę (6:1) w Izraelu w poniedziałek 16 maja.

Następnego dnia Trzecie miejsce w Kontynencie zajęła narodowa żeńska drużyna U17Jego rywal przejął kontrolę, otwierając w poniedziałek 16 maja w Izraelu 38. Mistrzostwa Europy UEFA do lat 17. Z przeciwnikiem Polski i pierwszym zwycięstwem (6:1) zwyciężyli na Stadionie Narodowym w Ramacie Chan.

Les Bleuets szybko zauważył błąd z długimi hantlami na skrzydle ze strony Le Havre. Kumpeti Cell komórekZabrane z obszaru: Kara, zmieniona Pragnienie dwa Z niepowstrzymaną przeciwną nogą (6.). Utalentowany z ustalonego fragmentu, rządzi państwo pomocnik (Zdjęcie poniżej) Spadł ponownie w pobliżu słupka z rzutu wolnego bezpośredniego (15.), gwizdał na błąd Walentynki nie są wliczone w cenę.

Zdjęcie David Fitzgerald – UEFA / UEFA via Sportsfile.

Les Tricolors zdobył trzecią bramkę z napastnikiem Montpellier Axel Quinn (Główny obraz)Wystrzelony niskim otwarciem przez Adanganę, aby stanąć twarzą w twarz z bramkarzem i zakończyć w obszarze z płaską lewą stopą (27.).). Następnie wślizgnął się do siatki przez czwartego, środkowego napastnika Strasbourga, po zgubionym podaniu od polskiego obrońcy. Zoumana Diallo (40.).

Uzbrojeni gracze z tą wygodną obecnością w przerwie Jose Alcosar Poradzili sobie w drugiej połowie i trener zmieniał kadrę, trzy razy tuż przed godziną, dwóch zawodników szybko błysnęło, krzyżyk z kreskąAlexis Kabamba Znalezienie Rennesa Mathys Tel Byłem sam w dalekim poście, aby zwiększyć wynik (64.).

Pogorszył go nagłówek wędzidła ze środka ryz நைம் பயார், Przy przyjęciu krucyfiksu (66.) od Gumbed. Zanim The Blues odcięli bramkę bramkarzowi Licandru OlmettaBramkę Desert tricolor (74.) zakończył David Trach.

Kolejny termin dla Francuzów w grupie B jest przeciwko Bułgarii w czwartek 19 maja (19:00), przed zakończeniem pierwszej fazy przed Holandią w niedzielę 22 maja (16:30).

Start XI (fot. David Fitzgerald – via UEFA / UEFA Sportsfile).