Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pozbawiony pensji zniszczył ciężarówki swojego szefa koparką – West-France Evening Edition

W tureckiej prowincji Sirnak właściciel kopalni zapłacił cenę za odmowę wypłaty miesięcznej pensji jednemu ze swoich pracowników. Rozwścieczony ten ostatni na oczach innych oszołomionych pracowników zniszczył pięć firmowych ciężarówek koparką. Scena, która została nakręcona i udostępniona w sieci społecznościowej Tik-Tok, wywołała spore poruszenie.

Sirnak, Turcja. (Infografika: Zachodnia Francja)

Czasami skutki konfliktów z pracownikami są drastyczne. W ostatnich dniach w prowincji Sirnak w indykKierowca koparki w ciągu kilku sekund, na oczach zdumionych kolegów, zniszczył kilka ciężarówek należących do jego firmy.

Jego krew została przelana na całym świecie. Nakręcony przez członka personelu i wyemitowany 13 września w sieci społecznościowej TIK Tok Zanim zostało to ogłoszone przez kilka tureckich mediów, scena odnotowała blisko 7,5 miliona wyświetleń.

sprawa rodzinna

Powody tego szaleństwa? Ten robotnik, który pracuje w kopalni węgla kamiennego w Mount Cody, w pobliżu granicy z Syrią i Irakiem, nie został opłacony przez swojego szefa, informuje Wysłać . Zły motyw, osobą zarządzającą tym miejscem wydobycia rudy był nikt inny jak jego wujek.

Koledzy rozgniewanego pracownika szybko interweniowali i byli w stanie z nim porozmawiać. Uszkodził pięć ciężarówek, kiedy udało im się go przekonać do zejścia z koparki. Prasa turecka nie sprecyzowała, czy po incydencie prezydent zamierzał wszcząć postępowanie sądowe przeciwko bratankowi. Ale można było osiągnąć porozumienie między dwoma mężczyznami, aby zakopać siekierę, po prostu wskazując na lokalne media, bez ujawniania szczegółów.

Podobne sceny

To nie pierwszy raz, kiedy pracownik takiej firmy rozbiórkowej angażuje się ze złości i scena jest filmowana.

W listopadzie ubiegłego roku w Anglii jego 50. szef, zwolniony przez swojego szefa, którego uważał za nieodpowiedniego do spożywania alkoholu i narkotyków, uruchomił mechaniczną koparkę, podała angielska gazeta. słońce .

READ  Globalna aktualizacja pandemii

Zniszczył Range Rovera swojego menedżera, wart 100 000 funtów (lub 117 000 euro), a następnie zniszczył kabinę ciężarówki swojej firmy. Sprawa była mniej skończona niż w przypadku tureckiego robotnika: brytyjski przygniatacz został skazany na 14 miesięcy więzienia.

Niedawno, w lipcu ubiegłego roku, w Bloomberg w Niemczech, wykonawca i właściciel firmy budowlanej, zły na brak płatności, rozmawiał również z Koparka uderza, ale na elewacji nowego budynku.

Deweloper był mu winien, zgodnie z jego zeznaniami złożonymi policji, ponad 5 mln euro. Jego zemsta została ponownie sfilmowana przez świadka na miejscu zdarzenia i transmitowana w mediach społecznościowych.