Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Powrót do podstaw dla Lucasa Podolskiego?

Wymazując nasz montaż Liga 1: Top 20 płaci za sezon 2020-2021

Pod koniec kontraktu w Andaluzji Łukasz Podolski (35 l.) mógł wrócić do Polski. Według Fabrizio Romano były napastnik Arsenalu prowadził zaawansowane negocjacje z zajmującym dziesiąte miejsce Kornikiem Jabresem w ostatniej lidze polskiej. Wybór Hearta na „Boldie” z Jobsa i jego chęć zagrania tam pewnego dnia nie jest tajemnicą.

„Marzę o zagraniu w Cornicka, aby zakończyć moje życie. „

Na swojej oficjalnej stronie internetowej Łukasz Podolski opublikował krótkie przemówienie, w którym deklaruje swoją miłość do Kournika Zabras:

„Moim marzeniem jest zakończyć karierę jako zawodnik Cornick. Kournik Jabre to klub, który kibicuję w mojej ojczystej Polsce. „

Marzenie wkrótce się spełni. Kournik Jabre dał mu zdecydowaną szansę i teraz czeka na odpowiedź Lucasa Podolskiego. Posiada również oferty z Brazylii, Kataru i Meksyku.

Lucas Podolski kontra La Kournik Jabre

Pod koniec kontraktu w Andaluzji Łukasz Podolski (35 l.) mógł wrócić do Polski. Według Fabregio Romano, były napastnik Arsenalu prowadził zaawansowane negocjacje z 10. Cornic Jobs w ostatniej polskiej lidze. Wybór Hearta na „Boldie” z Jobsa i jego chęć zagrania tam pewnego dnia nie jest tajemnicą.

READ  Polska i Słowacja gotowe przekazać Ukrainie MiG-29 „Fulcrum”.