Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Poważnie, OM z łatwością sprawdza swoje kwalifikacje do 1/8 finału przeciwko Chauvin

Kiedy nie było to w zwyczaju, Phocéens nie utrzymało się na stanowisku podczas meczu Coupe de France z amatorami, ponieważ w niedzielny wieczór z łatwością wygrali 3:0 z US Chauvigny (N3).

Artykuł autorstwa

opublikowany

aktualizować

czas czytania : 1 minuta.

Rok po zawstydzającej eliminacji z Canet-Roussillon FC, wydaje się, że Olympique Marsylia nauczył się swojej lekcji w Coupe de France. Fossen nie ma przedwczesnego wyjścia z 1/8 finału w 2022 roku. Podopieczni Jorge Sampaoli utrzymali swoje szeregi, aby w niedzielę 2 stycznia, 3-0, wyeliminować Amerykanina Chauvini. Nie było cudu na stadionie Beauplan w Limoges dla klubu 3, odpowiednika piątego poziomu narodowego.

OM schroniła się od pierwszego okresu. Po podwojeniu gorących pozycji na bramce przeciwnika (9, 14, 27) to Arcadios Milik otworzył wynik niezrównoważonym strzałem po dobrym dośrodkowaniu Luana Pereza (30). Po hat-tricku przeciwko ES Cannet, Polak strzelił już cztery gole w tej edycji, czyli o trzy więcej niż w Ligue 1 w tym sezonie.

Drugi cios zadał Cengiz Under, na zakończenie podania powrotnego od Gersona (41). Po tym Marsylii już nie widziano, a raczej podwyższył wynik na 3-0 dzięki pod koniec meczu Amine Harit (80), który wykorzystał słabe wyjście bramkarza przeciwnika. Fujians nigdy nie martwił się o rywala grającego z czterema drużynami poniżej siebie. Będą musieli poczekać do wtorku, aby dowiedzieć się, kto jest ich przeciwnikiem w następnej rundzie.

biuletyn Informacyjny
Analityka
Filmy

Przeczytaj więcej na ten temat

Cały wszechświat OM