Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

OM, ASSE – Mercato: Sampaoli całkowicie ożywia przyszłość Mandandy!

Jednak uruchomienie! Klub piłkarski OM: 10 największych sprzedaży w historii

OM wykonał pracę ostatniej nocy w Limoges, aby zapewnić sobie miejsce w ostatniej szesnastce Coupe de France. Przed Chauvini, w Limoges, podopieczni Jorge Sampaoli pokazali swoją powagę, by pokonać odważnych, ale ograniczonych przeciwników (3:0).

– Graliśmy bardzo spokojnie – powiedział Sampaoli pod koniec meczu. W ostatnich latach OM został wydany przedwcześnie. Szanujemy przeciwnika. Zagraliśmy poważny mecz. W tych rozgrywkach będę nadal umieszczał najlepszych graczy, aby zajść jak najdalej. „

Obecny Steve Mandanda świętował swój 600. mecz pod koszulką Phocean i uspokajał swoich kolegów z drużyny… tak jak jego trener. Tak więc trener OM całkowicie odnowił swoją przyszłość w Mercato i tej zimy zostanie wytropiony przez ASSE. – Będzie to związane z jego kondycją, ale jeśli będzie tak kontynuował, będzie miał inne możliwości – powiedział były trener Albiceleste. Otoczenie Mandandy zostało ostrzeżone.

podsumować

Pod koniec niedzielnej rundy OM 16 eliminacji do Coupe de France kosztem Chauvigny w Limoges (3:0), Jorge Sampaoli opowiedział o przyszłości Steve’a Mandandy (36) w okienku transferowym. całkowicie.

READ  Celnicy skonfiskowali 40 000 fałszywych kapeluszy, które zostały podpalone w Lounes-le-Saunier