Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Potrzebujesz stylisty”: Alicja odezwała się na Instagramie, ten look nie jest w Polsce jednoznaczny

„Potrzebujesz stylisty”: Alicja odezwała się na Instagramie, ten look nie jest w Polsce jednoznaczny

Mając 40 lat, choć daleko mu już do sceny muzycznej, Alicja wróciła do wiadomości. Niedawno został zaproszony na plan serialu „C dla ciebie”Piosenkarka wspomina burzliwe początki swojej kariery, gdy miała zaledwie 15 lat.

Kilka godzin temu oczekiwano go w Polsce, która do dziś cieszy się w kraju dużą popularnością.

Na Instagramie, Matka Annelie i Maggie opublikowała zdjęcie, które niestety nie było jednomyślne.

Najpopularniejszy pasat w Polsce

To było już 24 lata temu. W 2000 roku Alicia wydała piosenkę „Moi Lolita”, która rzuciła ją na światło dzienne.

Zaproszona 4 lipca na plan „C à vous” piosenkarka wspominała swoją karierę, która rozpoczęła się w wieku 15 lat.

Dzięki programowi „Granes de Stars”, do którego wybrał się z kolegą, dostrzegli go Mylene Farmer i Laurent Boutonot. Obaj artyści napisali dla niego dwa albumy, które w latach 2000-2004 stały się wielkimi hitami i pozwoliły mu sprzedać sześć milionów płyt.

Jeśli Alizee zdecyduje się wycofać ze sceny, Od początku swojego istnienia cieszy się w Polsce dużą popularnością. „Zrobiłem trasę koncertową, zwiedziłem areny, zrobiłem kilka niesamowitych rzeczy, zagrałem w telenoweli” Wyjaśniła także na kolumnach Pumedias.

Alyssa pozuje w Polsce na Instagramie

W tę niedzielę, 7 lipca 2024 r., Alizy przesłała na swoje konto na Instagramie transmisję na żywo z Polski. Zaproszenie do udziału w festiwalu, Piosenkarka nigdy nie stroniła od dzielenia się swoim wyglądem. „Polsko, dziękuję za powitanie” – napisał w podpisie swojego postu.

Na nieszczęście dla Ammy wiele osób wyraziło swoją irytację z powodu jej wyglądu.

„Potrzebujesz stylisty. Bardzo piękna dziewczyna, okropne ubrania” – mówi internauta po angielsku. „Świetny głos, ta sukienka jest naprawdę brzydka. Ups » potwierdzenie drugiego.

Na szczęście inni podkreślili jego piękno: „Alicja nie zmieniła się przez te wszystkie lata, nadal jest taka sama piękna”, „piękna jak zawsze”, „jesteś niesamowita”, „wciąż taka piękna”, „niesamowita”...można na przykład przeczytać.

READ  Wyjazd służbowy do Polski pod hasłem Biomasa