Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Polski obrońca Karol Vela podpisuje czteroletni kontrakt w Strasburgu

Jest pierwszym letnim rekrutem Racingu: Carol Villa, 23, prawa stronaWłaśnie podpisał czteroletni kontrakt z FC Strasbourg. Trenował w Lechii Gdańsk, w polskim D1 i był zabiegany przez St-Etienne, Charleroi i AEK Ateny.

„Dorastanie z rasą”

Jestem bardzo podekscytowany, że tu przyjadę, aby odkryć Ligue 1 i miasto Strasburg„Polski zawodnik powiedział to po przyjeździe. Numer 4 mówi, że chce”Dorastał w Racingu, ma dobry sezon, ociera się o wspaniałych graczy Ligue1. ”

Aby wyświetlić tę zawartość Twittera, musisz zaakceptować pliki cookie portale społecznościowe.

Te pliki cookie umożliwiają udostępnianie lub interakcję bezpośrednio w sieciach społecznościowych, z którymi jesteś połączony, lub integrowanie treści pierwotnie opublikowanych w tych sieciach społecznościowych. Pozwala również sieciom społecznościowym na wykorzystanie Twoich wizyt w naszych witrynach i aplikacjach w celu personalizacji i kierowania reklam.

Zarządzaj moimi wyborami

Obrońca był śledzony przez dwa lata przez Racing, zwłaszcza podczas U21 Euro 2021 we Włoszech. “Widzieliśmy go kilkakrotnie ze swoim klubem w polskiej lidze. Sprawy potoczyły się naprawdę szybko dwa miesiące temu‘”, identyfikuje Loïc Désiré, Racing Recruiting Director.

Profil i kurs

Ze 183 cm na 76 kg Karol Fila jest prezentowany jako obrońca, który uwielbia się pokazywać, z klatką piersiową i dobrą regeneracją. “Rozwinął się już w środku pola i dlatego ma pewną wszechstronność. Jego postać jest bardzo prostym, uśmiechniętym i otwartym młodym człowiekiem.Loïc Désiré opisuje

Karol Fila dołączył do Lechii Gdańsk w wieku 13 lat i zadebiutował w drużynie w lipcu 2017 roku, w wieku 19 lat. Następnie został wypożyczony na jeden sezon do drugiego polskiego klubu, Chugenizanki Chugnice, w drugiej lidze. Wracając do swojego klubu trenerskiego, obrońca zostaje obrońcą tytułu mistrza sezonu 2018/2019 i zdobywa Puchar Polski, swój pierwszy tytuł.

READ  Euro 2021. Hiszpania: Po groźbie śmierci Alvaro Morata zostawił stratę niektórym