Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Co Szwajcarzy myślą o wycofaniu się Francji?

spotkamy się znowu! Pod obserwacją Portugalii (2-2), francuska drużyna, która zakwalifikowała się już przed rozpoczęciem meczu, zakończyła fazę grupową na pierwszym miejscu w grupie F. Wynik: The Blues zmierzą się ze Szwajcarią w najbliższy poniedziałek w Bukareszcie, w 1/8 finału. Pierwszy od czasu, gdy oba kraje nie zmierzyły się ze sobą w meczu pucharowym.

Co następuje po tej reklamie

Ale to stara historia między Szwajcarią a Francją. W rzeczywistości Hab zmierzy się z sąsiadami po raz piąty w ostatnich ośmiu dużych międzynarodowych turniejach (Euro 2004, World 2006, World 2014, Euro 2016 i Euro 2020). Ogólny bilans obu drużyn jest dość wyrównany (16 zwycięstw Francji, 12 Szwajcarii, 10 remisów w 38 meczach), ale Francja nadal w siedmiu meczach jest niepokonana (3 zwycięstwa i 4 remisy).

Szwajcaria na tle góry

Na papierze walka z partnerami Xherdana Shaqiriego jest najlepszym możliwym scenariuszem, kiedy wiadomo, że Niemcy zagrają z Anglią na Wembley, a Portugalia zmierzy się z Belgią w Sewilli. Jeśli optymizm jest na porządku dziennym gangu Didiera Deschampsa, to co myślą Szwajcarzy? “Ostatnim razem, gdy Szwajcaria pokonała Francję, Didier Deschamps wciąż grał. Więc blues jest prawem od 29 lat”Pisze spojrzenie.

“Szwajcaria musi pokonać mistrza świata. Gra, której obawia się wielu Rzymian, musi w nadchodzących dniach wyzwolić emocje po obu stronach Jury.”, zacieniony poranek, co odnosi się również do tych 29 lat głodu przeciwko Blues i powtarzających się szwajcarskich niepowodzeń z fazy pucharowej podczas ostatnich trzech konkursów, w których Natti brał udział. Wreszcie, wolność Potwierdza, że ​​Szwajcaria “Nie zostaniemy z łaskami oczekiwań”, ale już czeka na plik „Podekscytowanie Szwajcarii i Francji” w latach osiemdziesiątych.

Zobacz pełny harmonogram finałów Euro 2020