Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Polska: Ten prezenter telewizyjny, który chce wyeliminować radykalnych konserwatystów

Od gwiazdy małego ekranu do gwiazdy polityki czasami jest tylko jeden krok. Donald Trump był szefem reality show przed przejęciem Białego Domu. Volodymyr Zhelensky Odegrał rolę Prezydenta Ukrainy … zanim faktycznie nim został. Simon Hollownia może pójść w ich ślady, tak samo jak wygodnie przed kamerą. W ciągu dwunastu sezonów gospodarz zapewnił polską wersję telekomunikacji Francja ma niesamowity talent. 44-letni mężczyzna z szerokim czołem i małymi jasnoniebieskimi oczami pod ściętymi zaroślami próbuje teraz stworzyć narodowe przeznaczenie. Na trzecim miejscu w letnich wyborach prezydenckich w 2020 r. Powołał własną partię Polska 2050, której przypisuje się od 20 do 25% głosów. Sześciu kolejnych posłów opozycji już dołączyło. „Fala narasta i uważają, że tak musi być” – powiedział sędzia Constantine Gebert, redaktor dziennika. Gazette Viborxa.

Jak daleko sięga wydarzenie Halloween? Nie za bardzo, ufa partii Prawo i Sprawiedliwość (PiS) Potężny Jaroslav Kaczyński, Który kontroluje rząd i prezydencję. Paes, który został pokonany przez trzecią falę Govt-19, spadł poniżej 30 punktów w ostatnich wyborach i może stracić absolutną większość w diecie, jeśli planowane wybory parlamentarne w 2023 roku postępują. Te niezwykłe liczby wywołały niepokój w ultrakonserwatywnym ruchu, który od powrotu do władzy w 2015 roku podpisuje się pod zwycięstwami. Ponieważ jego przewaga wyborcza jest podstawą reform, które rozgniewały Brukselę i sąd Wielkiej Brytanii. UE: Przekształcanie telewizji publicznej w element propagandowy, Tworzenie stref oporu LGBT, Podporządkowuje cały wymiar sprawiedliwości … „Pice trzyma nas na bagnach”, powtarza Simon Holovnia w kilku swoich wideo interwencji.

Ale to nie aktywność, którą przepełnia w sieciach społecznościowych, sprawia, że ​​jego przeciwnicy są zmartwieni. Jeśli chodzi o ciasto, ryzyko jest gdzie indziej. Po raz pierwszy rządząca partia, która twierdzi, że jest najlepszym obrońcą wartości chrześcijańskich, zażądała wcześniej radykalnej i katolickiej prawicy. Holonia w młodości dwukrotnie przygotowywała się do kapłaństwa. Po studiach psychologii został dziennikarzem, napisał wiele książek o wierze i oprócz swoich hobby prowadził programy na kanale Religia.tv. W rzeczywistości ma atrakcyjny profil dla chrześcijańskich wyborców zniekształconych przez dyktatorską potknięcie Pyce’a, ale został wyparty przez reakcję opozycji.

READ  Kovit: Polska odmawia płacenia za nowe dostawy szczepionek i rozpoczyna walkę prawną z producentami

Oferta limitowana. 1 na 2 miesiące bez zobowiązań

Rywalizuj z resztą opozycji

Ku radości bardzo dużej liczby Halloween gra z pewną niejednoznacznością. Przykład aborcji jest w Polsce prawie zakazany: prywatnie mówi przeciwko niej, ale zachęca do przeprowadzenia referendum. Proponuje oddzielenie go finansowo od rządu, aby uratować zszargany korupcją polski Kościół. „Konserwatywna i liberalna, wypełnia polityczną próżnię między Baasistą a główną opozycyjną Platformą Obywatelską” (PO, centrysta), analizuje Piotr Pros, dyrektor warszawskiego biura Rady Europejskiej ds. Stosunków międzynarodowych.

Na razie, zwłaszcza przy formowaniu się tej opozycji, najwięcej głosów w sondażach zbiera łeb w łeb. Nie bez powodu: istnieją pewne różnice między tymi dwoma ruchami proeuropejskimi, które zdecydowały się rozwikłać kontrowersyjne reformy Bais. Logika też musi być ich sprzymierzeńcem. „Trudno im jednak współpracować, gdy walczą o przewodzenie opozycji” – powiedział Alex Scherbiack, profesor nauk politycznych na Uniwersytecie Sussex (G-B). W rezultacie grozi im wzajemna neutralizacja. I służyć interesom ciasta.

Czy między teraz a następnymi wyborami polityczna przygoda Halloween dobiegnie końca? Możliwość: Polska nadal kusi szybko zapomnianymi outsiderami. Takie jest stanowisko wokalisty rockowego Powella Cookies, który zajął trzecie miejsce w wyborach prezydenckich w 2015 roku i założył w swoim imieniu partię liczącą dziś… sześciu członków na diecie. „Holovnia jest bardzo profesjonalna, polega na think tanku, który realizuje swój plan, a Alex Skerbyak to obserwuje. Ale kiedy ujawnia swoje stanowisko, wyobcowuje się od elektoratu i wzbudza wobec niej sprzeczne oczekiwania”. Pomimo swojego niesamowitego talentu, prezenter telewizyjny wciąż jest daleko od finału.


opinie

Ultimatum

Kredyt: Laura AquavivaNapisane przez Christopha Tonera

Pomysły i dyskusje

"Być może nadszedł czas, aby uważać na fakt, że dziś kolektyw może poważnie przyczynić się do dezinformacji, nie chcąc reprezentować własnego słowa.", Don Marilyn Meso.Jodi Marilyn Meso

Gospodarka

Philip Brassac, CEO Credit Agrigol SA w Paryżu, 8 marca 2016 rNapisane przez Philipa Brazaka, Dyrektora Zarządzającego Credit Agrigol SA

Klucze do władzy

Francja, Paryż, 14 grudnia 2019, Portret Franciszka Pasina.Napisane przez Fran ச ois Pasin

READ  Rosną napięcia między Polską a Izraelem w związku z „antysemickim” prawem uchwalonym przez Warszawę