Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Polska, promocja aktywów

Polska jest jednym z najmłodszych krajów europejskich, ponieważ nie zakwalifikowała się do euro dopiero w 2008 roku. Polska startowała w każdym Pucharze Europy i turnieju we Francji (2016) Biale Orly i Poszedł też do ćwierćfinałów. Z lepszym pokoleniem, podopieczni Paulo Zosy (były trener Girondins de Porto) radzą sobie jeszcze lepiej w tym roku po dobrej kampanii kwalifikacyjnej. Polacy wyprzedzili swoją grupę przed Austrią i Słowenią, strzelając zaledwie 5 małych bramek. Do tej pory Polska może liczyć na doświadczonych zawodników pragnących zemsty za porażkę na mundialu 2018 (eliminacją w fazie grupowej).

Cele

Nadzieje kraju takiego jak Polska z jednym z najlepszych graczy na świecie, Robertem Lewandowskim, będą nieuchronnie duże, a Polska może awansować do półfinału, jeśli stół będzie na ich korzyść.

Kalendarz

Gracz do obejrzenia

Robert Lewandowski

Nie będziemy ponownie prezentować polskiego napastnika z Bayernu Monachium w tym sezonie, ponieważ seryjnego strzelca zainspirowało pobicie starego rekordu z 1972 roku w Bundeslidze: 40 goli w lidze Gert M ல்ல ller. Nr 9 strzelił aż 65 goli dla Polski, wybranego przez siebie najlepszego strzelca i niewątpliwie poprowadzi swoją drużynę podczas Euro. Robert Lewandowski był wielkim fanem Ballon d’Or 2020, ale nie została ona dostarczona z powodu epidemii Kovit 19, która mogła zagłodzić nawet najsilniejszą Polskę.

Lista

Ci, którzy tego nie robią

Polska może być dumna z tego, że prawie wszystkie drużyny osiągnęły Euro 2021, z wyjątkiem podwójnego strzelca Christophe Biotech, którego złamanie kostki uniemożliwiło jej osiągnięcie.

Możliwe jedenaście

READ  „Pomniki powstają w Polsce”