Polska i Rosja wycofują się

Walka ze wschodu. We wtorek wieczorem, pod nieobecność Roberta Lewandowskiego (zastępcy), kapitan Grechkorsk Kryżowiak wygrał z Rosją w meczu przygotowawczym do Euro 2020 w Vroko. Mężczyźni z Bios Sousa, którzy poprowadzili swój czwarty mecz pod wodzą Beas Ore (Białe Orły), zostali przetestowani przeciwko Soberna z Alexandra Colo, zwycięzcy w tej dziedzinie (1-1). Dzięki bardzo mocnemu początku meczu Polska otworzyła punktację jako pierwsza dzięki Jakubowi ierowi Wiersockowi, który dostał dobrą robotę od Presmisli Frankowskiego po świetnym otwarciu zawodnika Marcelo Pilsy z Leeds, Mathewsa Klicha (4.).

Obserwujesz po tej reklamie

Rosja pozwoliła, by burza minęła i stopniowo wracała do gry, posuwając się nawet do wyrównania swojego pierwszego mocnego punktu. Wiaczesław Karawe wykorzystał bezczynność Timothy Buchaska do odzyskania centrum, które zapadło się w odległy słup Aleksandra Koło i pokonania z bliskiej odległości Sukasa Fabiaskiego (20). Tempo w drugiej połowie spadło o ponad minutę i te dwa kraje nie mogły być lepsze od drugiego.