Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Polska: Nowa autostrada rozmywa się wokół opłat

Polska Bariery na płatnych autostradach zostały usunięte od początku grudnia. Ale sama opłata nie jest. Ale na kilka dni przed uruchomieniem nowego systemu, Procedury zakupu biletów elektronicznych nie są jeszcze jasne. Od początku października Na obszarach A2 obowiązuje system e-myta, porównywalny z niemieckim systemem opłat za autostrady. Między Koninem a Strykowem oraz na A4 między Wrocławiem a Sośnicą. Dla zaangażowanych przewoźników oznacza to, że: Zmuszony do zainstalowania dedykowanej aplikacji.

Reguluj ruch

Na początku grudnia wszedł w życie nowy etap reformy polskiej taryfy autostradowej, polegający na zniesieniu wszelkich barier poboru opłat i dalszym usprawnieniu ruchu. Opłata jest obowiązkowa. Tutaj znowu użytkownicy muszą zrobić Wyposaż się w specjalną aplikację lub kup bilety elektroniczne, Teoretycznie poprzez aplikację biletową e-toll PL, stronę polskiego rządu etoll.gov.pl lub w sklepach partnerskich organizacji. Ale na kilka dni przed wejściem w życie nowego systemu Przewoźnicy potępiają wady systemu, Szczególnie prawdziwe Nie ma jeszcze możliwości zakupu biletu elektronicznego przez Internet Urzędnicy nie przedstawili jeszcze listy kolejnych punktów sprzedaży.

Terminale do kontroli

Co do zasady bilet elektroniczny można kupić z wyprzedzeniem, podając numer tablicy rejestracyjnej, obszar przebytej trasy oraz rozkładowe terminy przejazdów. Przy zakupie, Bilet 48 jest ważny Czas.

Terminale zainstalowane na autostradach powinny umożliwiać kontrolę uiszczania opłat drogowych. Osoby naruszające przepisy zostaną ukarane grzywną 330 ? 3,5 za ciężarówkę D.

Nowy system konkuruje w Polsce. Punkt przewoźników Błędy w użytkowaniu, a także złożoność i powolność systemu Rejestracja.

READ  Siarka zamyka działalność w Polsce z powodu sankcji wobec Victora Wexelberga