Polska: La Roja wciąż jest zawiedziona, podsumowanie meczu

Hiszpania – Polska. Hiszpanie Roberta Lewandowskiego nie pokonali Polski podczas Euro 2021 w Sewilli w ten sobotni wieczór. Obie drużyny zremisowały 1-1. Znajdź podsumowanie tego spotkania.

23:18 – Podsumowanie meczu: Hiszpania jeszcze nie wygrała

Po remisie otwarcia ze Szwecją (0:0) Hiszpania musiała lepiej radzić sobie z Polską drugiego dnia fazy grupowej.Euro 2021, Zwłaszcza w domu, w Sewilli. Hiszpanie są jednak zaskoczeni intensywnością, z jaką Polacy zapłacili pod groźbą wyginięcia w przypadku porażki dzisiejszego wieczoru. Clichy (6.), Svitersky (35. i 43.), ale Lewandowski (43.) mógł strzelić dla Polski w pierwszej tercji, ale tylko Alvaro Morata strzelił i odbił celny strzał Gerarda Moreno (1-0, 25.). W przerwie Polacy nieuchronnie podziękują Robertowi Lewandowskiemu, który jest silniejszy od LaBorda za cofnięcie głowy ze środka (1-1, 54′). W międzyczasie Hiszpania została ukarana za błąd Gerarda Moreno, ale napastnik Villarreal nie wykorzystał oferty, posyłając piłkę w słupek (58.). Hiszpanie stracili najlepszą szansę na odzyskanie przewagi. La Rose nie zdobyła bramki w pierwszym zwycięstwie meczu. Zarówno Hiszpania, jak i Polska rozegrają swoją przyszłość w meczu finałowym w najbliższą środę.

23:10 – Wideo podsumowanie tego spotkania

Hiszpania przegrała dziś w Sewilli 1:1 z Polską. Zobaczcie wideo podsumowujące to spotkanie poniżej!

23:05 – Kolejna nieudana kara

Otrzymanie mandatu na Euro 2021 nie zawsze będzie równoznaczne z celem. Gerard Moreno nie wykorzystał rzutu karnego, aby dać zwycięstwo Hiszpanom. Ale napastnik Villarreal nie był jedynym przegranym od początku meczu. Z dziewięciu przyznanych do tej pory grzywien tylko cztery osiągnęły cel! Ten rekord jest już budowany, więc bez wątpienia zostanie pobity do końca meczu.

22:59 – Hiszpania i Polska są w niebezpieczeństwie

Po tym remisie (1-1) Hiszpania i Polska mają bardzo niepewną przyszłość w tym meczu. La Rose jest 3. w grupie E, 2 punkty, dwie długości ze Szwecji i jeden punkt ze Słowacji. Polska sprowadza z powrotem punkt. Tak więc wszystkie cztery drużyny mogą zakwalifikować się do pozostałych meczów. Ostatnie mecze grupy E rozegrane zostaną z Hiszpanią ze Słowacją i Polską ze Szwecją w środę o 18:00.

22:53 – koniec meczu (1-1)!

Pomimo oczywistej przewagi posiadania piłki (68% – 32%), Hiszpania jest dziś przedmiotem testów. Polska, która ma mniejszą liczbę strzałów niż przeciwnik (5-3), chętnie odejdzie z remisem (1-1).

22:52 – Lewandowski i Rodry otrzymują kartonik

Robert Lewandowski otrzymuje żółtą kartkę za wykroczenie na Imerican Lawport w środku skrzypiec. Kilka minut później to Rodrigo odebrał żółtą kartkę za przecięcie polskiego licznika.

22:51 – Hiszpania nie może tego zrobić

Hiszpanie nie są naprawdę niebezpieczni pod koniec meczu, kiedy dostaną dziś decyzję. Tym razem wszystko jest symbolem hiszpańskiego wyboru złożoności.

22:48 – Pięć minut dogrywki

Pan. Orzado oferuje pięć minut dogrywki między Hiszpanią a Polską w ten sobotni wieczór w Sewilli. Hiszpanie mają pięć minut na uniknięcie dalszych rozczarowań.

22:45 – Hiszpania: Morata opuszcza stanowisko

Louis Enrique robi mniej niż pięć minut od zakończenia normalnego czasu. Alvaro Morata zostaje zastąpiony przez Oysterball na czele ataku.

22:43 – Polska: Petnarek i Motor zostają zastąpieni

Paulo Sousa pod koniec meczu wprowadza dwie nowe zmiany. Davydovich i Linetti zastępują Betnorka i Motora w pomocy.

22:42 – Na polskiej powierzchni jest gorąco

Dzięki wspaniałej piłce Ferrana Torresa w polskiej strefie, Sarabia jest dobrze odnaleziona i odzyskuje kontrolę dla Moraty, która oddaje potężny strzał, ale Shotssenny nadchodzi z pełną prędkością, aby odbić strzał!

22:40 – Pav Torres ostrzega stronę hiszpańską

Hiszpański obrońca Pav Torres odbiera żółtą kartkę za postawienie łokcia na twarzy Lewandowskiego w walce powietrznej w pomocy.

22:39 – Rodrigo atakuje!

Po dośrodkowaniu z prawej Morata roni łzy, by obrócić piłkę, Rodrigo może trafić w połowie z woleja, ale to w rękach Skesznego!

22:37 – Szczęsny trochę się gubi

Szczęsny jest bardzo bliski wielkiego błędu, który wychodzi z ziemi. Bramkarz Juventusu nie łapie piłki, Ferran Torres próbuje ją wykorzystać, ale polskiemu bramkarzowi udaje się ją złapać.

22:34 – Tylko kwadrans na grę

Ta grupa ma tylko kwadrans na grę w Hiszpanii i Polsce, a E w tej grupie nie zostało jeszcze ustalone. Obie drużyny potrzebują tych 3 punktów!

22:31 – Ferron Torres na czele!

Fabran Torres został zapomniany przez polską obronę po dośrodkowaniu z Pablo Sarabia po prawej, ale skrzydłowy Manchesteru City nie zdołał unieruchomić głowy!

22:29 – Serbia z rzutu wolnego

Pablo plami Serbię, a Kamil Click zgadza się na rzut wolny w prawo. Gracz PSG zauważa, że ​​uderza, ale Sskesny wypuszcza piłkę obiema pięściami.

22:26 – Hiszpania: Saraba i Ruiz wchodzą

Louis Enrique wprowadza dwie zmiany w toku. Coke i Gerard Moreno zostaną zastąpieni przez graczy PSG Pablo Sarabia i Fabiana Ruiza w ostatnich 25 minutach.

22:25 – Polska: Frankowski wchodzi do akcji

Drugim rezerwowym w tym meczu był Paulo Sousa, który wyszedł przed kliszem, po bramce Lewandowskiego. Frankowskiego zamiast Szwajcarii.

22:24 – Róg do Hiszpanii

Odbity strzał Moraty dał Hiszpanom rzut rożny w lewą stronę, ale polska defensywa nie ustąpiła i łatwo odbiła zagrożenie.

22:22 – Hiszpania atakowana

Najwyraźniej po nieudanej karze po równowadze Lewandowskiego, Hiszpanie rzucają się do ataku na prerię, którą rozpaczliwie muszą wyrwać.

22:19 – Hiszpania: Olmo prowadzi

Louis Enrique postanawia dokonać zmiany w wyniku nieudanej kary. Danny Olmo zostaje zastąpiony przez Ferrana Torresa na ostatnie pół godziny.

22:18 – Josviak odbiera żółtą kartkę

Polski pomocnik Josviak odbiera żółtą kartkę za faul w środku pola. Polacy są zdenerwowani, ale ta decyzja wydaje się logiczna.

22:17 – Gerard Moreno nie trafia z rzutu karnego!

Gerard Moreno przyjmuje na siebie odpowiedzialność po tym oszustwie i otwiera nogi, ale piłka uderza w słupek. Wracamy do Moraty, której nie udało się ponownie zacząć pomyślnie!

22:15 – Hiszpania ukarana grzywną!

Po zmotoryzowanym błędzie w Gerardzie Moreno, pan. Orzado zostaje ostrzeżony, że zostanie ukarany grzywną i obejrzy materiał. Pan. Orcado zajmuje tylko kilka sekund, aby się zdecydować, a on wskazuje na punkt karny! Żółta kartka dla silnika dla tego błędu.

22:13 – Lewandowski równy Polsce!

Polska wyrównała na początku drugiej połowy! Po dośrodkowaniu z prawej, Robert Lewandowski przejmuje przewagę Laporta w środku i odwraca głowę, by oszukać Uni Simon! 1-1 między obiema drużynami po 54 minutach.

22:12 – Gol dla Polski (1-1)!

Robert Lewandowski wystartował dla Polski w 54. minucie drugiej tercji!

22:09 – Silnik ucieka z żółtej kartki

Polski pomocnik Motor mógł zasłużyć na żółtą kartkę za poważny błąd 70 metrów dalej, ale Orzado pokazał czułość na początku drugiej połowy.

22:06 – Brak zmiany interwału

Dwóch trenerów, Luis Enrique i Paulo Sousa, nie dokonało najmniejszej zmiany w przerwie. Jest więc jeszcze pięć możliwych zmian w obu krajach.

22:03 – Początek 2. połowy.

Kopie Daniela Orsado w Sewilli, między Hiszpanią a Polską. Przypomnienie o wyniku: 1-0.