Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Polska i Słowenia są dostarczane przez Reuters

© Reutera. Polska ma tylko 11 punktów po 4 meczach. / Zdjęcie zrobione 17 lipca 2015 r.

Autor: Martin Schmuda (iDalgo)

W czwartym meczu Mistrzostw Europy w siatkówce Polska wykonała krótką robotę dla Belgii (3:0) w Darren Arenie w Krakowie. Białe Orły w drugim secie trochę się zawahały, ale Belgowie nie wykorzystali. Cztery zwycięstwa w czterech meczach dla czołowych Polaków w grupie A, przed Serbią, która tego wieczoru upadła do Portugalii (3-1). W grupie B Słowenia dała Białorusi lekcję (3:0) i zajęła drugie miejsce za Włochami, pokonując dziś wieczorem Bułgarię (3:1). Inne wyniki na wieczór: Słowacja 3-2 Łotwa; Hiszpania 3-1 Macedonia Północna; Holandia 3-1 Turcja.

Odpowiedzialność: Media Fusion Przypominam, że dane na tej stronie nie są aktualne ani dokładne. Wszystkie kontrakty CFD (akcje, indeksy, kontrakty futures) i ceny forex nie są dostarczane przez giełdy, ale przez animatorów rynku, więc ceny mogą być niedokładne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej, tj. ceny wskazują i nie mają znaczenia dla celów handlowych. Dlatego Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty biznesowe, które możesz ponieść w wyniku korzystania z tych danych.

Media Fusion Nikt związany z Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody wynikające z polegania na informacjach zawartych w Witrynie, w tym danych dotyczących kupna/sprzedaży, kwotowań, wykresów i sygnałów. Proszę być w pełni poinformowanym o ryzyku i kosztach związanych z obrotem na rynku finansowym, który jest jedną z potencjalnie ryzykownych form inwestycji.

READ  Simanuskaya ujawnia swój lot z Japonii do Polski